15 Ağustos 2018, 11:54

Yangın Yeri Filmi

Yangın Yeri filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Yangın Yeri filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Montana'nın küçük bir kasabasında yaşamakta olan Brinson alesinin temeli, evin annesi Jeanette'tir. Profesyonel bir golfçü olan evin babası Jerry ani bir şekilde işini kaybedince egosu zedelenir ve morali dibe vurur. Sonuç olarak Jerry yakınlarda çıkan dev bir orman yangınıyla mücadeleye yardım etmek için ailesini geride bırakır. Jeanette ve oğlu Joe'yu kendi başlarına bırakan Jerry'nin gidişi, Joe'nun duygusal dünyasını derinden etkileyecek ve zamanından hızlı büyümesini sağlayacaktır...

Paul Dano'nun yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerinde Jake Gyllenhaal, Carey Mulligan ve Ed Oxenbould yer alıyor.Yönetmen: Paul DanoSenaryo: Paul Dano, Zoe Kazan, Richard FordOyuncular: Jake Gyllenhaal, Carey Mulligan, Ed Oxenbould, Bill Camp , Kami King, Cate Jones, Zoe Margaret Colletti, Mollie Milligan, Sara Moore, Lexi Anastasia, Travis W Bruyer, JR Hatchett, Blaine Maye, Laurie Cummings, Darryl Cox, J. Alan Davidson, Jennifer Rogers, Kristen Melling, Devin Montgomery, John Walpole, Gabriel Clark, Jay Dee, Michael Gibbons, Richard L. Olsen, Ginger Gilmartin , Stacy Casaluci, Marshall Virden, Matt Coulson, Jordan Preston, Nick MarchettiFilmin Türü: DramaOrijinal Adı: WildlifeYapımcı Firma: June PicturesYapım Yılı: 2018Yapım Ülkesi: ABDOrijinal Dili: İngilizceFilmin Süresi: 104 dk.Dağıtıcı Firma: Bir FilmVizyon Tarihi: 08.02.2019Yangın Yeri Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.
Kaynak: InterSinema.com