Ampute Futbolunun Heyecanlı Gecesi

Ampute Futbolunun En İyileri, Ödüllerine Kavuşuyor.

21.02.2010 12:40 | Son Güncelleme: 21.02.2010 12:40Ampute Futbolunun Heyecanlı Gecesi
Ampute futbolunun en iyileri, ödüllerine kavuşuyor.

Türk Silahlı Kuvvetleri, Futbol Federasyonu, Bedensel Engelliler Federasyonu ile Türkiye Futbol Adamları Derneği Ankara Şubesi'nce ortaklaşa düzenlenecek törende amputede futbolcular, kulüpler ve yöneticilere ödülleri verilecek.

TSK'nın Bilkent'teki rehabilitasyon ve bakım merkezinde yarın saat 13.00'de gerçekleştirilecek törende, en centilmen oyuncu ve takım, gol kralı ve asist kralı, en iyi teknik adam ve menajer, en iyi fizyoterapist ile en iyi yönetici ödülü sahiplerini bulacak. Ayrıca 2009'da mevkilerinin en iyi 7 oyuncusu da belirlenecek. 12 ampute futbol kulübü yöneticisine de ödül verilecek.

TSK'nın üst düzey komutanlarıyla UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik, Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener'in yanı sıra Alp Yalman, Ergün Gürsoy ve Ali Şen gibi eski yöneticilerle eski futbolcular, teknik direktörler, FIFA kokartlı eski hakemlerin de katılması bekleniyor. Ödül töreni ardından ampute futbol takımı yıldızlarıyla eski futbolcular arasında düzenlenecek gösteri maçı, TRT ve Lig TV'den de canlı yayınlanacak.(ANKA)

(ÖÜ/ÖMR)


Kaynak: ANKA

11.12.2019 05:46:08