Anadolu Ajansı 98 Yaşında

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün talimatlarıyla kurulan, basın dünyasının saygın kuruluşları arasında yer alan Anadolu Ajansının (AA), milli mücadeleden bu yana Türkiye'nin sesini dünyaya duyurma görevini en iyi şeklide yerine getirdiğini bildirdi.

05.04.2018 17:31 | Son Güncelleme: 05.04.2018 17:31Anadolu Ajansı 98 Yaşında
İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün talimatlarıyla kurulan, basın dünyasının saygın kuruluşları arasında yer alan Anadolu Ajansının (AA), milli mücadeleden bu yana 'nin sesini dünyaya duyurma görevini en iyi şeklide yerine getirdiğini bildirdi.

Doğan, AA'nın 98. kuruluş yıl dönümünü yayımladığı mesajla kutladı.

AA'nın her zaman ilkeli, tarafsız ve doğru ilkesiyle hareket ettiğini ve milletin menfaatlerini de göz ardı etmediğini belirten Doğan, "Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün talimatlarıyla kurulan, basın dünyasının saygın kuruluşları arasında yer alan Anadolu Ajansı, milli mücadeleden bu yana Türkiye'nin sesini dünyaya duyurma görevini en iyi şeklide yerine getirmektedir." ifadelerini kullandı.

Doğan, başarılı çalışmalarını takdirle izledikleri milli ajansın bundan sonra da aynı başarı ve hassasiyetle çalışmalarına devam edeceğine, şehrin ve ülkenin sesi olmayı sürdüreceğine yürekten inandığını vurgulayarak, AA'nın 98. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla başta Kocaeli Bürosu çalışanları olmak üzere tüm AA ailesini kutladığını ifade etti.

Mustafa Kemal Atatürk, Anadolu Ajansı, Nevzat Doğan, Türkiye, Politika, Güncel

Kaynak: AA

25.02.2020 09:27:27