Haber, Son Dakika, Haberler

Anadolu'nun Asırlık Doğal Ürünleri Yurt Dışına Taşınıyor!

1870 yılından beri kuru yemiş sektöründe faaliyet gösteren firma, Anadolu'nun doğal ürünlerini yurt dışına taşıyacak.

17.04.2019 11:28 | Son Güncelleme: 17.04.2019 11:28
sponsorlu içerik

Malatya Pazarı satış temsilcisi Ersan Boz, "1870 yılından beri kuru yemiş sektöründe hizmet veren bir firmayız. Ağırlıklı olarak kurutulmuş meyve grubundan çalışıyoruz. Fındık ve fıstık bizim ek ürünlerimiz. Amacımız, insanlara Anadolu'nun doğal ürünlerini sunmak, çalışmalarımız da bu yönde sürüyor." şeklinde konuştu.

"İNSANLARIMIZ MUTLAKA DOĞAL KAYISI TÜKETMELİ"

Satış temsilcisi Ersan Boz, "Bizim bir sürekliliğimiz ve geniş ürün yelpazemiz var. Bu yüzden insanlarımız markamıza güvenip bizi tercih ediyorlar. Kayısı çocuk, genç ve yaşlı demeden herkes tarafında tüketilmelidir. Özellikle doğal kayısı mutlaka insanlarımız tarafından tüketilmesi lazım. Sabahları aç karnına 2-3 tane yemelerini tavsiye ediyorum." ifadelerini kullandı.

"İHRACATIMIZ VE SATIŞ NOKTALARIMIZ BAŞLIYOR"

Ersan Boz, "Malatya Pazarı gideceği yere gitmiş ama duracak mı tabi ki hayır. Yurt dışında da bizim ürünlerimizi bekleyen insanlar var. Onlara ulaşmak için çalışmalarımız devam ediyor. İhracatımız da satış noktalarımız da yakın zamanda başlayacak.Ürünlerimiz bize yetiştiği döneme göre geliyor. Kayısı tamamen bizim elimizden geçiyor, diğer ürünlerimizde tedarikcilerimizden özenle seçilip insanlarımızın sofralarına sunuluyor."dedi.

Anadolu’nun Asırlık Doğal Ürünleri Yurt Dışına Taşınıyor!
Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Haberler ›› Ekonomi ››Anadolu'nun Asırlık Doğal Ürünleri Yurt Dışına Taşınıyor! - Ekonomi