Anka, 11 Temmuz 2009 Cumartesi Gündemi

Anka, Ankara Haber Ajansı A.ş.

Anka, 11 Temmuz 2009 Cumartesi Gündemi
11.07.2009 08:05 | Son Güncelleme: 11.07.2009 08:05

ANKA, ANKARA HABER AJANSI A.Ş.

-ERDOĞAN ERZURUM'DA

-Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Erzurum'a gidiyor. AKP Erzurum il Kongresi'ne katılacak olan Erdoğan, Erzurum Valiliği'ni ve Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret ediyor. (Saat: 12.00/14.30/16.00)

-TOPTAN'IN KABULÜ

-TBMM Başkanı Köksal Toptan, Rumeli Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Sadullah Sipahioğlu ve beraberindeki heyeti kabul ediyor. (Saat: 11.00)

-BAYKAL'IN PROGRAMI

-CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Ankara'nın Nallıhan, Beypazarı,Güdül ve Ayaş ilçelerinde çeşitli ziyaretlerde bulunuyor. (Saat: 11.00/12.00/13.00/14.00)

-BAHÇELİ ADANA'DA

-MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Olağan il Kongresi'ne katılmak üzere Adana'ya gidiyor. (Saat: 12.00)

-16. REFORM İZLEME GRUBU TOPLANTISI

-16. Reform İzleme Grubu Toplantısı Hatay'da yapılıyor. Adalet Bakanı Sadullah Ergin'in ev sahipliğinde yapılacak olan toplantıya, Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, İçişleri Bakanı Beşir Atalay ile Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu da katılıyor. (Saat: 11.00)

-ÖSS SONUÇLARI YARIN AÇIKLANACAK

-Üniversitelerde okuyacak adayları belirlemek amacıyla düzenlenen ve 1 milyon 349 bin 423 öğrencinin yarıştığı Öğrenci Seçme Sınavı'nın (ÖSS) sonuçları yarın açıklanıyor.

-"KRİZ VARSA ÇARE DE VAR" KAMPANYASI

-Türkiye Odalar ve Borsala Birliği (TOBB) "Kriz Varsa Çarede Var" kampanyasının 5'inci ayağını Adıyaman'da açıklıyor. Toplantıya, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TÜRK-İŞ Başkanı Mustafa Kumlu, TESK Başkanı Bendevi Palandöken, HAK-İŞ Başkanı Salim Uslu, TİSK Başkanı Tuğrul Kutadgobilik, KAMU SEN Başkanı Bircan Akyıldız ve işadamları katılıyor. (Saat: 12.30)

-CİNDORUK SON NOKTAYI KOYDU: "BİRLEŞMEDE GENEL BAŞKANLIK KOLTUĞUNU BIRAKMAYACAĞIM"

-DP Genel Başkanı Cindoruk, DP-ANAP birleşmesinde, Genel Başkanlık "koltuğunu" bırakmayacağını söyledi. "Daha evvelki anlaşmanın devamını gerçekleştirmeye çalışıyoruz" diyen Cindoruk, birleşmenin de "DP" çatısında olacağı sinyalini verdi.

İYİ GÜNLER DİLERİZ

---------------------------------

YASAL UYARI: ANKA Ajansı'na ait haber, görsel malzeme, bilgi ve belgelerin tüm hakları saklıdır. ANKA aboneleri dışında, ANKA'nın onayı olmadan haber içeriğini kopyalamak veya yeniden yayınlamak yasaktır.

"ANKA Ajansı Basın Meslek İlkelerine Uyar"

Özgür ve bağımsız haberin altındaki imza: ANKA

Kaynak: ANKA

Etiketler: , Haber
Haberler››Güncel››Anka, 11 Temmuz 2009 Cumartesi Gündemi - Haberler