Ankara'da hesabı fazla bulan 5 kişi, pavyona molotof kokteyli ile saldırdı

Başkent Ankara'da, gittikleri pavyonda gelen hesabı fazla bulan 5 kişi mekana molotof kokteyli ile saldırdı. Saldırıda ölen ya da yaralanan olmadı.

08.11.2019 17:09 | Son Güncelleme: 09.11.2019 07:49

'nın çok sayıda pavyonun bulunduğu Caddesi'nde, bir pavyona giden beş kişi, gecenin sonunda gelen hesaba itiraz etti. Mekanı terk eden beş kişi, otomobille pavyona tekrardan gelip molotof kokteyli atarak olay yerinden uzaklaştılar.

MOLOTOF ATIP KAÇTILAR

İş yeri sahipleri ile tartışan beş kişi mekandan ayrıldı. Bir süre sonra otomobille dönen zanlılar, pavyona molotof kokteyli atıp bölgeden uzaklaştı. Pavyonda paniğe neden olan saldırıda yaralanan olmazken maddi hasar oluştu.

PLAKALARI BELİRLENDİ

Bölgede çalışma başlatan Altındağ İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekipleri, yapılan güvenlik kamerası incelemesiyle zanlıların kullandıkları otomobilin plakasını belirledi.

GÖZALTINA ALINDILAR

Polis adreslerini belirlediği beş zanlıyı operasyonla gözaltına aldı. Sağlık kontrolünden geçirilen zanlıların emniyetteki işlemleri sürüyor.

Ankara'da hesabı fazla bulan 5 kişi, pavyona molotof kokteyli ile saldırdı

Çankırı, Ankara, 3. Sayfa, Güncel


HABER YORUMLARI (17)
REM:ANKARA MERKEZDEKİ BU BATAKHANELER ŞEHİR DIŞINA ALINMALI
MURO:KİMİLERİ PARA KAZANMAK İÇİN KİMİLERİDE HARCAMAK İÇİN MUCADELE VERİYOR ALLAH OLANLARDAN ALSIN OLMAYANLARADA VERSİN NE GARİPKİ ÜLKE SAG PARTILERLE 10 15 YIL İYİ GIDIYOR DIVE VURUYOR MİLLET BUNU GORMUYOR SAG PARTI BITIRIYOR YENIDEN TOPARLAN BIRDAHA BAT HALKIN KADERIMI YOKSA HAKKIMI BU
KRAL:Pavyonculara devlet onur madalyası verilmeli. Bir sürü gereksiz insanı silkeliyorlar.
HAMZA:Batakhaneler.
MÜŞTERİ:batakhane beynindeki fikirler, görmeden bilmeden yaşamadan ön fikirli olma
LEHENG:molotofu atarken Allahu Ekber demişlermi
ADANALI MEHMET:ne kadar hanımına saygısız çocuğuna ilgisiz sonradan görme kaba saba hayvan herif varsa buraların müdavimidir. tarla arsa satan aç herifleri yoluyor kadınlar. ohhhh iyi olsun. karıları da çekmesin bu pis herifleri. kadınları suçlamayın erkekler suçlu!
MURAT Ö.:aynen mehmet abi bizim komşu anasından kalan tarlayı satınca ilk iş oralara uğramış görsen kızına kısa kollu giydirmeyen muhafazakar adam. dini anlamda değil ama sadece karısını kızını koruyor kendince. ama elalemin karısı kızı onun için av gibi bişey. bir hafta her gece gitti parayı bitirdi. karısıda ses etmiyor kocası ona ''oradaki kadınlar elimin kiri, sen değerli olansın, '' demiş ne saf milletiz ve bomba. . karısı hastalık kapmış bu adamdan hastane hastane geziyor
ATARABACI OSMAN:Madalyonun bi de öteki yüzü var abi, bunu da düşün
ÖMER TURAN:ülke bitmiş abi, heryer bitmiş.
Tüm 17 yorumu okumak için tıklayın
19.11.2019 07:31:55