Ankara'da Sapık Operasyonu

Ankara'da Küçük Yaşta 3 Çocuğa Cinsel Saldırıda Bulunduğu İddia Edilen Bir Kişi Gözaltına Alındı.

Ankara'da Sapık Operasyonu
23.12.2009 13:32 | Son Güncelleme: 23.12.2009 13:32

Ankara'nın Mamak ve Altındağ ilçelerinde küçük yaşta 3 çocuğa cinsel saldırıda bulunduğu iddia edilen bir kişi gözaltına alındı.

Ankara Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi'nce yapılan açıklamada Mamak ve Altındağ'da yaşları 10-11 arasında 3 çocuğa cinsel saldırıda bulunulması üzerine Gasp Bürosu'ndan oluşan özel bir ekip konuya yönelik çalışma başlattı. Çocukların verdiği bilgi ile eşgali belirlenen sapık için arama yapan polis ekipleri, Demirlibahçe Uzgörenler Sokak üzerinde bir aracı çalmaya çalışan bir kişiyi gözaltın aldı. Gözaltına alınan kişinin eşgalinin uyması üzerine yapılan yüzleştirmede şahsın aranan cezaevinden bir süre önce firar eden ve 3 çocuğa cinsel saldırıda bulunan kişi olduğu anlaşıldı.

Ayaş Açık Cezaevi'nden bir süre önce kaçan zanlının çaldığı araçlarda emniyet kemeri ile bağladığı bi çocuğa tecavüz ettiği, diğer ikisinin ise çığlıklarına vatandaşların yetişmesi üzerine teşebbüste kaldığı ifade edildi.

İfadesi alınan S.T., sağlık kontrolünün ardından otohırsızlığı ve küçük yaşta çocuklara cinsel saldırı suçundan Ankara Adliyesi'ne sevk edildi.(ANKA)

(ÜNS/BÜN)

Kaynak: ANKA

Etiketler: , Haber
Haberler››Güncel››Ankara'da Sapık Operasyonu - Haberler