08 Aralık 2018, 23:29

Siyah Bir Otomobilden İnen Kimliği Belirsiz Şahıslar, Yolda Yürüyen 4 Kişiyi Taradı

Ankara'da cadde üzerinde yürüyen 4 kişi, siyah bir otomobille gelen kimliği belirsiz silahlı şahısların saldırısına uğradı. Olay yerinde yaralanan 4 kişi çevredeki hastanelere kaldırıldı.

Ankara'da bir otomobilden inen şahısların yolda yürüyen gruba açtığı ateş sonucu 4 kişi yaralandı.

ARAÇTAN İNEN ŞAHISLAR, YOLDA YÜRÜYEN 4 KİŞİYE ATEŞ AÇTI

Edinilen bilgiye göre, Çankaya ilçesi Yaşamkent Mahallesi 3250'nci cadde üzerinde yürüyen 4 kişi, silahlı bir grubun saldırısına uğradı. Olay yerine, siyah bir otomobil ile gelen silahlı şahıslar, araçtan inerek isimleri henüz belirlenemeyen 4 kişiye ateş açtı.

2 KİŞİ AMBULANSLA HASTANEYE GÖTÜRÜLDÜ

Ayağından yaralanan 2 kişi olay yerine gelen 112 Acil Servis ekiplerince çevre hastanelere götürülürken, diğer 2 kişinin de kendi imkanlarıyla hastaneye gittiği öğrenildi.

Polis, saldırganların yakalanması için çalışma başlattı.

Çankaya,Polis,Ankara
08 Aralık 2018 Cumartesi 23:29YORUMLAR (21)
İKİNCİ BAHAR: Kardeşim diğer ülkelerde yaşayanlar da insan,nasıl oluyorda orada kanunlar insanları korkuturken bizim insanımızı korkutmuyor,ALLAH korkusuda bitti demek,durum gerçekten çok kötü..
BEYLERBEYİ: Burası Teksas Amerika değil, burası İslamın son kalesi aüşcsdfghjk!! :) :) :) Haa! nerede kalmıştık, suç oranını düşüremeyen, adaleti sağlayamayan rüşvetin hırsızlığın cinayetin gasbın tavan yaptığı bu ülke islamın son kalesiymiş, yeni dünya düzenini kurup yön verecekmiş :) :) :)
DEGO: ADALET VE CEZAİ İŞLEMLERİN ZAYIFLIĞI. BU İŞ ALACAK VERECEK İŞİ GİBİ DEVLET SAHTEKARI KORUYOR CANI YANAN İNSANLAR HESAPLARINI KENDİLERİ KESMEK İSTİYOR. SENİ DOLANDIRIYORLAR İCRA YOLUNA GİDİYOSUN VE HİÇ BİR SONUÇ ALAMIYORSUN DURUM ÇOK VAHİM.
MAHKUM YAKINI: allah yar dım cıları olsun ikitarafada cok uzun bir yol var ön lerin de
Tüm 21 yorumu okumak için tıklayın