Anne Babasını Siyanürle Zehirleyen Üniversite Öğrencisi Tutuklandı

İzmir'de anne ve babasına limonata diye siyanür içererek ölümlerine sebep olan üniversite öğrencisi tutuklandı. Üniversite öğrencisine, yapılan sağlık kontrollerinin ardından şizofreni teşhisi koyulmuştu.

15.05.2019 23:04 | Son Güncelleme: 15.05.2019 23:04

İzmir'de ailesine siyanürlü limonata içiren Mahmut Can Kalkan üst soy akrabayı kasten öldürmekten iki kez ve kardeşi öldürmeye teşebbüs suçlarından tutuklandı.

"SİZE LİMONATA YAPTIM TADIN"

Bayraklı Soğukkuyu Mahallesi'nde, iddiaya göre internetten sipariş ettiği siyanürü anne, baba ve kardeşlerine 'Size limonata yaptım, tadın' diyerek ikram eden ve babası Mehmet K. (46) ile Fatma K.'nin (39) ölümüne, 3 kardeşinin de ölümden dönmesine sebep olan üniversite öğrencisi M.C.K. (21) mahkemece tutuklandı.

Üniversite öğrencisi M.C.K.'ye yapılan sağlık kontrollerinde şizofreni teşhisi koyulduğu bildirildi. M.C.K.'ye daha önceden böyle bir tanı konulmadığı öğrenildi.

Anne Babasını Siyanürle Zehirleyen Üniversite Öğrencisi Tutuklandı
Yorumlar (67)
TEGABUN 14: Ey iman edenler diye baslar...Esleriniz ve cocuklarinizdan size dusman olanlar da vardır...onlardan sakının...ama affeder ve kusurlarini baslarina kakmaz ve hoşgörü bağışlarsanız bilin ki ALLAH ÇOK BAGISLAYICIDIR....KURAN ile RABBIMIZ çok ince ayrıntılar halinde BIZLERI UYARMISTIR....BIZIM BILDIGIMIZI ZANNETIKLERIMIZ YANILDIKLARIMIZA YETMEZ...EVLÂT EVLAT DERSIN ÖLDÜRÜR,ANA BABA DERSIN ATAR,SATAR BIN TÜRLÜ OYUN CEVIRIR...ALLAH BIZLERE KURAN DA AÇIK AÇIK BILDIRMISTIR...HELE KI FAIZ DEN KACININ...BU AILEYE DE FAIZ GIRMIS OLMA IHTIMALI YUKSEKTIR FAIZ BELALARIN MIKNATISIDIR ....TOVBE EDIP ALLAHA YONELIN...SABR VE NAMAZ ILE ALLAHTAN YARDIM DILEYIN...
BAHATTİN EMEKLİ: Siyanür internetten nasıl kolayca temin ediliyor araştırılması gerekir
ADINIZI YAZIN: izmir deney yaparken siyanür döküldü diye haber var aynı haber :/
Haberler››Güncel››Anne Babasını Siyanürle Zehirleyen Üniversite Öğrencisi Tutuklandı - Haberler