Anneanne intihar etmek istedi, 3 yaşındaki torunu gözyaşlarına boğuldu

Adana'da bir kadın 3 yaşındaki torununun gözü önünde Seyhan Nehri'nde intihar etmek isteyince, kız çocuğu gözyaşlarına boğuldu. İhbar üzerine olay yerine gelen polis kadını kurtarırken kız çocuğu annesine teslim edildi.

29.06.2020 08:58 | Son Güncelleme: 29.06.2020 10:05

Adana'da bir kadın "Bu hayattan sıkıldım, yaşamak istemiyorum" diyerek 3 yaşındaki torununun gözü önünde Seyhan Nehri'nde intihar etmek isteyince, kız çocuğunun gözyaşları yürekleri dağladı. Çevredeki vatandaşların ihbarıyla olay yerine gelen polis ekipleri kadını nehirden çıkardı. Kadın, hastaneye kaldırılırken kız çocuğu annesine teslim edildi.

NEHRE GİRİP ÖLMEK İSTEDİ

Edinilen bilgiye göre, olay merkez Yüreğir ilçesi, Sinanpaşa Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, Feride C. (40) arkadaşı A.B. ve torunu Rabia Nur K. ile birlikte Seyhan Nehri kenarına geldi. Kuva-i Milliye Parkı'nda oturduktan sonra Seyhan Nehri'nde su az olduğu için nehre indi. Feride C. daha sonra, "Bu hayattan çok sıkıldım yaşamak istemiyorum" diyerek torununun gözü önünde nehre girip ölmek istedi. Arkadaşı A.B. onu ikna etmeye çalıştı ancak o 3 yaşındaki torununun gözü önünde kendini öldürmek istedi. Bu arada çevrede balık tutan vatandaşlar da polisi ve sağlık ekiplerini arayarak olayı haber verdi. Bir süre daha A.B, Feride C'yi ikna etmeye çalıştı ancak ikna olmayınca nehre girip kadını tutarak nehirden çıkarmaya çalıştı.

Anneanne intihar etmek istedi, 3 yaşındaki torunu gözyaşlarına boğuldu

KADIN BAYGINLIK GEÇİRDİ

Bu arada, kadının torunu korkup gözyaşlarına boğuldu. Feride C. olay yerine gelen polisin de yardımıyla sudan çıkartıldı. Baygınlık geçiren kadını gören torunu da ağlamaya devam etti. Kız çocuğunun ağladığını gören polis ise onu kucağına alıp teskin etmeye çalıştı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından ambulansa taşınan Feride C, ambulans ile Adana Şehir Hastanesine kaldırılırken, kız çocuğu ise polis tarafından annesi Burcu K'ye teslim edildi.

Anneanne intihar etmek istedi, 3 yaşındaki torunu gözyaşlarına boğuldu

Kaynak: İHA

Etiketler: Seyhan, Adana, 3. Sayfa, Haber
Yorumlar (21)
...25: Nasıl korkmuş yavrum ya inşallah omur boyu taşımaz o günü ruhunda
MURAT: Allah yardımcısı olsun. İntihar kurtuluş değil ama onu oraya göturen nedenler nedie ne yaşamış. Kınamayın e dostlar sakın.
KADININ HAKKI: İşte bu Kadıncagızın hakını arayın, fingirdek zililerin orasını burasını açıp Erkekleri ğöz zinasına tacize yönlendirenlerin deyil, toplum bu Kadını Sıkıntsını giderisin, Adı Kadın Hakkı Olsun
Haberler››3. Sayfa››Anneanne intihar etmek istedi, 3 yaşındaki torunu gözyaşlarına boğuldu - Haberler