Annesi ve üvey babası, 2,5 yaşındaki çocuğu içki masasına oturtup rakı içirdi

Bursa'da 2,5 yaşındaki çocuğa içki içirdikleri tespit edilen anne ve üvey baba hakkında soruşturma başlatıldı.

04.09.2019 11:33

Bursa'da bir baba, boşandığı eski eşinin hem kendisinden olan kızına, hem de ikinci evliliğinden olan iki çocuğuna içki içirdiği videoları görünce savcılığa suç duyurusunda bulundu.

GÖRDÜKLERİ KARŞISINDA ŞOKA UĞRADI

Bursa'da yaşayan Serkan D, 2009 yılında eşi Y.Ç.'den ayrıldı. Çiftin 2007 yılında doğan kızlarının velayeti anne Y.Ç'ye verildi. Y.Ç. 2011 yılında bir çocuk babası A.Ç. ile evlendi. Y.Ç. ile A.Ç'nin bu evlilikten bir erkek çocukları dünyaya geldi. Serkan Ç, şimdi 12 yaşında olan kızı C.Z.D. ile görüştüğü sıralarda, kızının cep telefonunu kontrol etti. Ancak gördükleri karşısında hayrete düştü.

ÇOCUKLARA İÇKİ İÇİRDİ

Serkan D, eski eşinin hem kendisinden olan 12 yaşındaki kızına, hem de yeni kocası A.Ç'den olan çocuğuna içki içirdiğini gördü. Gördükleri karşısında şok geçiren adam, telefonu biraz daha karıştırınca, bu sefer, A.Ç. ve Y.Ç'nin 2,5 yaşındaki oğullarına da rakı içirdiklerini gördü. Videoda, alkol kokusundan rahatsız olmayan, hatta elinden rakı bardağı alınınca ağlayan çocuğu gören Serkan D, soluğu savcılıkta aldı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Kızının kendisine anlattıklarını ve telefondan çıkanları delil olarak savcılığa sunan Serkan D, Y.Ç. ve eşi A.Ç'den şikayetçi oldu. Şikayetin ardından şahıslarla ilgili soruşturma başlatıldı.

Annesi ve üvey babası, 2,5 yaşındaki çocuğu içki masasına oturtup rakı içirdi

Serkan, Bursa, 3. Sayfa

Kaynak: İHA

YORUMLAR(10)
ERRRROOO:KADININ BEYANI ESASTIR NOKTA. KADIN HER ZAMAN HAKLIDIR. SUSSUN HERKES BEN KONUŞUYORUM.
ERS:Herşey bi şekilde normallesiyor.... Her haramin normallesmesinden Allaha sığınırım.... Rabbim islah etsin bunlari... Kendi günahiniza o cocugu neden alet ettiniz... """"Tadina baktirdik çocuk sevdi alamadikkkkkkk... Vayyy beee ne kadar vicdanliiiiiii?????? Vicdan mermamet yemeye içmeye kalmis...
SAVAŞ:herşeye açık bir aile devletin çocukları alması gerekiyor
LAZO:Erdogan bu pisliği yasaklamak istedi, vatam haini ilan etdiniz,hadi simdi ne oldu? Devam edin böyle sonumuz hayir olsun
DOĞRUCU:İktidara geldiklerinde 3 adet olan icki fabrikalarinin sayisi bugun 20ye yakin..hangi ulkede yasiyosun nasil yasaklama bu..destekci olup sevecem diye kula kul olmayin..
CO HART:Maalesef 20 senede ulke bataklığa döndü
DOĞRUCU:Bunun sorumlusu Ak Parti mi diye yazan arkadas..sence kim?? Yunan hukumeti mi? Bi bak bakalim etrafina arsivlere 20 yil once kac fabrika vardi simdi kactane var?? Ben mi ruhsat verdim bunlara..20 yil once tesetturlu insanlara bak birde simdi..altina tayt giyip basina renkli mendil baglayan zavallilara bak..Haklisin hukumetin hic kabahati yok..kula kul olmayin saygi sevgi ayri bisey elestirmeden hatasiz kabul edip kul olmak ayri...
GERÇEK:bunun sormlusu ak partimi şimdi, adam içki yasağı getirdi diye havlıyordunuz ne oldu. . . bu miillletin dinini aldılar, Allahın kanunlarını yok sayıp batının kanunu getirdiler. . .
MEHMEDİM:Kadına şiddete hayır
DERİN GÖLGE:allah belanızı versin şerefsizler