Ansiad, Atb'nin Konuğu Oldu

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) Başkanı Sadi Kan’ı ağırladı.

29.03.2018 10:53Ansiad, Atb'nin Konuğu Oldu
Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) Başkanı Sadi Kan'ı ağırladı.

ANSİAD Başkanı Sadi Kan yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Antalya Ticaret Borsası'nı ziyaret etti. Heyeti, Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, ATB Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan, ATB Yönetim Kurulu Üyeleri Cüneyt Doğan ve Süleyman Ersan ağırladı. Ziyarette kent ekonomisi ile kentin gelişimi konuşuldu.

ATB Başkanı Ali Çandır, ANSİAD heyetine ziyareti için teşekkür ederken, birlikte hareket etme vurgusunda bulundu. Antalya'nın dünyanın gözbebeği bir kent olduğunu belirten Çandır, "Biz Antalya'ya layık olamıyoruz. Antalya'dan alıyoruz, ama Antalya'ya verme konusunda kısır davranıyoruz" dedi. Kurumların şehri geleceğe taşımak için birlikte hareket etmesi gerektiğini kaydeden Çandır, "Birlikte hareket edemezsek hem şehir, hem kurumlar kaybeder. Şehrimiz için hedef birliği yaparak birlikte hareket etmeliyiz" diye konuştu.

Söyleyecek sözümüz var

ANSİAD Başkanı Sadi Kan, ANSİAD'ın yeni yönetimiyle yeni bir soluk kazandığını belirterek, kent için birlikte çalışmak istediklerini söyledi. "Birlikte projeler üretirsek güç oluştururuz" diyen Kan, şehrin geleceği için söyleyecek sözleri olduğunu vurguladı. Şehrin ekonomisiyle ilgili görüşlerini dile getiren Sadi Kan, ATB yönetimine yaptıkları çalışmalar nedeniyle teşekkür etti. - ANTALYA

Hüseyin Cahit, Ali Çandır, Antalya, ANSİAD, Politika, Güncel

Kaynak: İHA

20.10.2019 05:55:48