ANTALYA ALEYNA TİLKİ ESKİDEN 1 TANE ŞARKIM VARDI, ŞİMDİ BİRAZ ARTTI

ANTALYA'nın Manavgat ilçesinde bu sene 23'üncüsü düzenlenen Barış Suyu Festivali'nde konser veren Aleyna Tilki, Eskiden 1 tane şarkım vardı.

27.07.2019 12:18 | Son Güncelleme: 27.07.2019 12:23
ANTALYA'nın ilçesinde bu sene 23'üncüsü düzenlenen Barış Suyu Festivali'nde konser veren Aleyna Tilki, Eskiden 1 tane şarkım vardı. O şarkıyla konser veriyordum. Şimdi biraz arttı dedi.
Manavgat'ta düzenlenen Barış Suyu Kültür, Sanat, Turizm ve Gençlik Festivali'nde gündüz sürat tekneleri, su jetlerinden oluşan deniz araçlarının katılımıyla kortej düzenlendi. Renkli görüntülerin oluştuğu kortejde, su jetleriyle ırmakta çeşitli gösteriler yapıldı. Akşam düzenlenen festival korteji nin ardından Atatürk Kültür Merkezi önünde Cem Belevi ve Aleyna Tilki konser verdi.
Yaklaşık 1 saat sahnede kalan sanatçı Cem Belevi söylediği hareketli parçalarla izleyicilere coşkulu anlar yaşattı. İzleyenlerin parçalarına coşkuyla eşlik ettiği Cem Belevi, hasta olmasına rağmen Manavgat'a gelmekten ve kalabalık topluluğa konser vermekten mutlu olduğunu söyledi. Cem Belevi'ye İYİ Parti Milletvekili Tuba Vural Çokal plaket ve çiçek takdim etti.
Cem Belevi'nin ardından Aleyna Tilki sahne aldı. Sahnenin yanına kadar minibüsle gelen Aleyna Tilki, meydanda bulunan izleyicilerle sohbet ederken, Bizim playlist biraz karışık. Her şeyden biraz var. Benim şarkılardan hemen devam etmeyelim. Zaten kaç tane şarkım var ki diyormuşum. Eskiden 1 tane şarkım vardı. O şarkıyla konser veriyordum. Şimdi biraz arttı dedi. Sahnede birbirinden hareketli şarkılar söyleyen Aleyna Tilki'ye Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, plaket ve çiçek verdi. Aleyna Tilki, konser bitiminde sahnenin yanındaki minibüsüne binip alandan ayrıldı.
Festivalde bugün Gökçe ve Edis, yarın Zakkum ve Ebru Gündeş hayranlarıyla buluşacak.
ANTALYA ALEYNA TİLKİ ESKİDEN 1 TANE ŞARKIM VARDI, ŞİMDİ BİRAZ ARTTI

Aleyna Tilki, Manavgat, Antalya, Güncel

Kaynak: DHA


14.11.2019 14:07:35