Antalya'da "dur" ihtarına uymayan bir kişi, bekçinin uyarı ateşiyle yaralandı

Antalya'da üzerinde sahte kimlik bulunduğu için bıçak çekerek kendisine yaklaşılmasına izin vermeyen ve "dur" ihtarına rağmen yaya olarak kaçmaya çalışan şüpheli, bekçinin uyarı ateşi sonucu yaralandı.

27.02.2020 02:26 | Son Güncelleme: 27.02.2020 16:06

'nın ilçesinin Hurma Mahallesinde bir iş yerinde iki grup arasında henüz bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine olay yerine gelen bekçiler, tarafları ayırmaya çalıştı. Kimlik kontrolü yapıldığı sırada üzerinde sahte kimlik olduğu öğrenilen şüphelilerden biri, taşıdığı bıçakla kendisine yaklaşılmasına izin vermedi.

BEKÇİNİN UYARI ATEŞİYLE YARALANDI

"Dur" ihtarına rağmen olay yerinden kaçmaya çalışan şüpheli, yaşanan kovalamacada bekçinin açtığı uyarı ateşiyle yaralandı. 112 Acil Servis ekibince, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırılan şüphelinin isminin A. C. olduğu öğrenildi. Bekçi ise ifadesi alınmak üzere Antalya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesine götürüldü.

Antalya'da

Konyaaltı, Antalya, 3. Sayfa, Güncel

Kaynak: AA


HABER YORUMLARI (17)
MUŞLU:kardeşim bu bekçilerle başımız belaya girmiş ikide birde keyfine göre kimlik sormalar falan bu gidişle bu sıkıntı çoğalacak adamı köyden getirmiş psikolojik sorunları var bekçi etmişler.
ABDURRAHMAN ALTUN:Bekçi haklı niye kaçıyorsun suçun yoksa dur
ÖZCAN:ALLAH RAZI OLSUN O BEKÇİ GARDAŞLARIMDAN. . SUÇUN YOKSA NEDEN BIÇAK TAŞIYORSUN . . BEKÇİLERE ÇEKİYORSUN. . DEMEK Kİ SUÇ MAKİNESİSİN
BÜŞRA:Allah da yapacak hak edene hak ettiğini, vaad etti, kim kimin arkasına kim kimin önüne o zaman görülecek.
ADIYAMANLI:bekçi arkadaşların eline koluna sağlık. olumsuz yorum yapan arkadaşlara sesleniyorum. gecenin bir vakti eli bıçaklı bir kişi karşınıza çıksa ne yaparsınız.
BAHADIR:İyi yapmış diyenler dikkat edinfe bir gün sizin kafanıza sıkmasın BEKÇİLER
XX:iste bir vatan haini daha pislik herif bekciden kacan belki senin aylene zarar verecek hic dusundunmu de hemen camur atiyorsun
ÇARŞAMBALI:Akşam sokak başında bonzai çekenleri görünce sen yolunu değiştir onları ara sonra parasını almıyormu de yerse gel ben sana 5 milyar verecem aylık bakalım konuştuğun kadar beceriklimisin
TURHAN:iyi olmuş
BİRİKEDİMİ7:helal olsun bekçilerin arkasındayız
Tüm 17 yorumu okumak için tıklayın
28.02.2020 09:56:45