Polisin "Neden kaçtın?" sorusuna, ehliyetsiz sürücü "Yüzüm yok" şeklinde cevap verdi

Antalya'da 'dur' ihtarına uymayan ehliyetsiz sürücü, polisin "Neden kaçıyorsun, canından daha mı önemli?" sorusuna, "Alkollüydüm. Ne söyleseniz haklısınız. Bir şey söylemeye yüzüm yok" karşılığını verdi.

13.02.2020 17:40 | Son Güncelleme: 13.02.2020 18:11

Antalya'da, 'dur' ihtarına uymayan ehliyetsiz sürücü E.Ş, polisin "Neden kaçıyorsun, canından daha mı önemli?" sorusuna, "Alkollüydüm. Ne söyleseniz haklısınız. Bir şey söylemeye yüzüm yok" şeklinde karşılık verdi.

İHTARA UYMAYIP KAÇTI

Saat 14.00 sıralarında, ilçesine bağlı Kızılarık mahallesinde meydana gelen olayda, bölgede devriye görevi yapan motorize Yunus ekipleri, E.Ş. yönetimindeki 07 EIZ 95 plakalı kamyoneti durdurmak istedi. 'Dur' ihtarına rağmen kaçan sürücüyü, çok sayıda polis ekibi takibe başladı. Ara sokaktan Gazi Bulvarı'na çıkan sürücü E.Ş, kaçmayı sürdürse de bir süre sonra yakalandı.

"BİR ŞEY SÖYLEMEYE YÜZÜM YOK"

Sürücü E.Ş'nin, Genel Bilgi Taraması'nda suç kaydına rastlanmazken, ehliyetsiz olduğu ve alkol kullandığı için kaçtığı ortaya çıktı. E.Ş, polisin "Neden kaçıyorsun, canından önemli mi?" sorusuna, "Alkollüydüm. Ne söyleseniz haklısınız. Bir şey söylemeye yüzüm yok" karşılığını verdi.

CEZAİ İŞLEM UYGULANDI

Gözaltına alınan E.Ş'ye, 'ehliyetsiz araç kullanmak' ve 'kent trafiğini tehlikeye sokmak'tan cezai işlem uygulandı.

Polisin

Gazi Bulvarı, Muratpaşa, Polis, 3. Sayfa, Güncel

Kaynak: DHA


HABER YORUMLARI (11)
TEŞKİLTA:böyle memurlara insanın gülesi geliyor şüpheli şahıs diye arama yapar üzerinde bişey varmı alkol varmı diye sorarlar senin görevin test yapıp şüpheli gördüğün şahsı ve aramak.
KARAESE:AB ile dış ticarette 1. 5 milyar euro fazla vermişiz çok sevindim. Neden bu haberi yapmadınız sözcüden okudum
KASAPESE:Mazot pahalı
MARAŞLI:buna yorum yok buda benim ğibi griban
WAAY BEE:Cumhuriyet tarihi rekorunu kırdık işsizlik te
MURAT:aferin ülkemde utanmasını bilen insan kaldığını bilmek ne güzel
ADINIZI YAZIN:memur kardaşım lan dememesi lazımdı adam saygısız degil
MURAT:antalya da çöpten topladıklarını satarak evine ekmek götüren garibanın trafik tescili olmayan motoruna el koymuş polisimiz. . . bir tarafta milletin orasına burasına koyan tipler var vergileri habire silinen . . . Haluk Levent '' ten ricam ön ayak olsa bu vatandaşımızın cezasını ödesek birde motor alsak . . . banka hesabı olsa ben bunun için minik de olsa katkıda bulunmak isterim
XCZ:sen bana gönder parayı ben ulaştırırm
SAKARYALI HATUN:Benim, ehliyetim var; arabam yok...Çok pahalı! :((((
Tüm 11 yorumu okumak için tıklayın
22.02.2020 06:06:45