20.05.2019 16:09

Antalya Rus Şarkıcı Egor Kreed, Kemer'de Tatilcileri Coşturdu

Rus şarkıcı Egor Kreed, Kemer'de tatilcileri coşturduAntalya'nın Kemer ilçesindeki bir gece kulübünde sahneye çıkan ünlü Rus şarkıcı Egor Kreed, yerli ve yabancı tatilcileri coşturdu.

Rus şarkıcı Egor Kreed, Kemer 'de tatilcileri coşturdu

Antalya 'nın Kemer ilçesindeki bir gece kulübünde sahneye çıkan ünlü Rus şarkıcı Egor Kreed, yerli ve yabancı tatilcileri coşturdu.

Kemer merkezindeki bir gece kulübünde düzenlenen Egor Kreed konseri için yaklaşık 4 bin yerli ve yabancı turist toplandı. İlk olarak DJ Serkan 'ın çaldığı şarkılarla eğlenen turistler, go go dansçılarının şovlarını da hayranlıkla izledi. Gece yarısı MC Ahmet'in 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nız kutlu olsun diyerek 10'uncu Yıl Marşı'nı çaldığı kulüpteki Türkler marşa eşlik ederken, yabancı turistler de ritme eşlik etti.

Saat 02.00'yi gösterdiğinde ise Rusya'da özellikle genç kadınların sevgilisi olan Egor Kreed sahneye çıktı. Egor Kreed, Kemer'de konser vermeyi özlemişim dedi. Turistler, Kreed'in söylediği parçalarla eğlenirken, bir yandan da hem şarkılara eşlik etti hem de bu anları ölümsüzleştirmek için fotoğraflar ve videolar çekti. Egor Kreed konseri yaklaşık 1 saat sürdü. Konserde Egor Kreed'in alt dişlerine yaptırdığı kaplama ve üzerindeki tişörtte yazan Para yap, arkadaş değil sözü büyük ilgi çekti.Antalya Rus Şarkıcı Egor Kreed, Kemer'de Tatilcileri Coşturdu
Kaynak: DHA
turist , Antalya , Kemer , Güncel