Antalyaspor'dan Arda Turan açıklaması: Görüşmemiz olmadı

Galatasaray'a transferi gerçekleşmeyen Arda Turan'ı Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor'un istediği iddiası Antalyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Murat Süğlün tarafından yalanlandı. Süğlün, "Arda Turan ile herhangi bir görüşmemiz olmadı" dedi.

29.01.2020 14:03 | Son Güncelleme: 29.01.2020 14:13

Teknik Direktör Tamer Tuna'nın göreve gelmesiyle Jahovic, Sinan Gümüş, Veysel Sarı, Podolski gibi ünlü oyuncuları kadrosuna katan Antalyaspor için bugün 32 yaşındaki orta saha oyuncusu Arda Turan iddiası ortaya atıldı.

"ARDA TURAN'LA GÖRÜŞMEMİZ OLMADI"

Arda Turan'a Antalyaspor'un talip olduğu yönündeki iddiaların doğru olmadığını belirten Antalyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Murat Süğlün, orta saha transferi için çalışma içerisinde olduklarını ancak Arda Turan ile ilgili bir girişimde bulunmadıklarını söyledi.

Süğlün, "Şu anda orta sahaya transfer için bakıyoruz ama Arda Turan ile herhangi bir görüşmemiz olmadı" dedi.

Antalyaspor’dan Arda Turan açıklaması: Görüşmemiz olmadı

Kaynak: İHA

Yorumlar (21)
MURTEZA: Galatasaray Başkanı yiğit adammış. Bu işler Fatih Terim''in elini öpmekle olmuyor, burada başkan benim, kararları ben veririm dedi. Fatih Terim gibi kaprisli birine resti çekti boyun eğmedi. Aslında onurlu ve haysiyetli biri bu olaydan sonra teknik direktörlüğü bırakır gider. Gözü çıksın paranın ne onur bırakıyor, ne de haysiyet. Böylece Arda'' ve Fatih Terim boylarının ölçüsünü almış oldular. Teşekkürler Sayın Başkan. Kapris kulelerini yıktın, yerle bir ettin.
FENER KOLİK: Bir gün herkes Fenerbahçeli olacak
GALA1905: kalan 364 günde cimbomlu olacaksiniz.
0 5
Haberler››Spor››Antalyaspor'dan Arda Turan açıklaması: Görüşmemiz olmadı - Spor