16 Nisan 2018, 12:12

Anüsüne Cinsel İlişki Oyuncağı Sıkışan Arjantinli, Benzin İstasyonuna Gelip Yardım İstedi

Arjantin'de çıplak halde benzin istasyonuna gelen adam, anüsüne cinsel ilişki oyuncağı sıkıştığını söyleyerek çalışanlardan yardım istedi.

Arjantin'in Buenos Aires şehrinde çırılçıplak şekilde bir benzin istasyonuna gelen adam, anüsüne cinsel ilişki oyuncağı sıkıştığını söyleyerek istasyon çalışanlarından yardım istedi. Olay, benzin istasyonuna gelen diğer müşteriler tarafından cep telefonu ile görüntülendi.

AMBULANS ÇAĞIRDILAR

Oyuncağın oraya nasıl girdiği bilinmemekle birlikte, acı içinde yardım isteyen adama olay yerinde çağırılan ambulans hemen müdahale etti.

"DOKTORU ARAYIN" DİYE YALVARDI

Bağırışlar içinde bir o yana bir bu yana koşturan adama benzin istasyonu çalışanları yardımcı olmaya çalıştı. Kendisiyle konuşmaya çalışan görevlilere sadece "Doktoru arayın" diyen adam, ambulans ile hastaneye götürülerek anüsüne sıkışan oyuncaktan kurtarıldı.

Orta yaşlardaki adamın adı açıklanmazken, olayın detayları ile ilgili de daha fazla bilgi verilmedi.

Buenos Aires,Arjantin
16 Nisan 2018 Pazartesi 12:12YORUMLAR (91)
RECAİ: Ulan bu isin urfalilarla ne allakasi var seninle alakali olmasinmi kendini baskasiyla karistiriyon galiba sen nerelisin galiba
GAMZE: BENDE BİZİM ÜLKEDE HERKES KAYIŞI KOPARDI SANIRDIM MEĞER BAŞKA ÜLKEDE VARMIŞ
ESAS SORULMASI GEREKEN SORU: o saatte orada ne işi varmış?
GALİBA: urfalılar tuttuklarına yaparlar urfalı galiba yazanlar galiba urfalılar onlara bu tarifeyi uyguluyorlar.yaralari var gocunmuşlar
HAKAN: Ülkemdeki çocuk tacizcilerine bu cezayı müebbetli verecen
Tüm 91 yorumu okumak için tıklayın