Sorumsuz Anne ve Baba 3 Yaşındaki Kızlarını Arabada Bırakıp Gitti

3 yaşındaki çocuklarını arabada bırakıp alışveriş merkezine giden anne ve baba bu kadarına da pes dedirtti. Geri döndüklerinde otomobilin kapısı açılmayınca panik yaşayan ailenin küçük kızı olay yerine gelen itfaiye ekipleri tarafından kısa sürede kurtarıldı.

15.05.2019 12:01

Bursa'da merkezi kilit sistemi arıza yapan otomobilin içerisinde mahsur kalan küçük çocuğu itfaiye ekipleri kurtardı. Sıcaktan etkilenen kız çocuğu araçtan çıkarıldıktan sonra aile rahat bir nefes alırken, babanın uzun süre itfaiyeyi aramayıp kapıyla uğraşması eşinin tepkisini yol açtı.

KIZLARINI ARABADA BIRAKIP GİTTİLER

Edinilen bilgiye göre, olay Osmangazi ilçesine bağlı Santral Garaj Mahallesi Kent Meydanı önünde meydana geldi. Öğle saatlerinde 3 yaşındaki çocuklarını araç içerisinde bırakıp alışveriş merkezine giren bir çift aracın yanına döndüklerinde aracın merkezi kilit sistemi çalışmadı.

İTFAİYE EKİPLERİ KAPIYI AÇMAYI BAŞARDI

Uzun süre elindeki anahtarla kapıları açmaya çalışan baba başarılı olamayınca çevredeki vatandaşlar itfaiyeyi arayıp ihbarda bulundu. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekibi otomobilin camına tel sokup aracın kapılarını açmayı başardı.

ANNE, İTFAİYEYİ ARAMAYAN EŞİNE TEPKİ GÖSTERDİ

Uzun süre otomobil içerisinde kalarak sıcaktan etkilenen kız çocuğu dışarıya çıkarılınca anne babası da rahat bir nefes aldı. Korku dolu bakışlarla çevresine bakan küçük kız aşırı sıcaktan bunalmış halde ailesine teslim edildi. Küçük kızın annesi, itfaiyeyi aramayıp uzun süre aracın kapılarını anahtarla açmaya çalıştığı için eşine de tepki gösterdi.

Sorumsuz Anne ve Baba 3 Yaşındaki Kızlarını Arabada Bırakıp Gitti

Osmangazi, İtfaiye, Bursa, 3. Sayfa, Güncel

Kaynak: İHA

YORUMLAR
20.10.2019 01:20:52