Arazi yüzünden birbirlerine girdiler: 1 ölü

- Arazi yüzünden bir birlerine girdiler: 1 ölü Kastamonu'da arazi anlaşmazlığı yüzünden çıkan silahlı kavgada 1 kişi öldü.

13.07.2020 14:18 | Son Güncelleme: 13.07.2020 14:41

- Arazi yüzünden bir birlerine girdiler: 1 ölü

KASTAMONU - Kastamonu'da arazi anlaşmazlığı yüzünden çıkan silahlı kavgada 1 kişi öldü.

Edinilen bilgiye göre, Kastamonu'da merkeze Yolkonak Köyü Yukarı Yuva Mahallesinde ikamet eden ve daha önceden de aralarında husumet olduğu iddia edilen Hüseyin Demircioğlu ile N.K. (54), yolda karşılaştı. İkili arasında arazi anlaşmazlığı yüzünden tartışma çıktı. Tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüşmesi üzerine N.K, tabanca ile Hüseyin Demircioğlu'na ateş etti. Silah seslerinin duyulması üzerine olay yerine Hüseyin Demircioğlu'nun yakınları geldi ve özel araçla Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Burada yapılan tüm müdahaleye rağmen Hüseyin Demircioğlu kurtarılamadı.

Olayın ardından ormanlık alana gizlenen N.K, jandarma ekiplerini arayarak teslim oldu. N.K, jandarma ekiplerince gözaltına alındı.

Yaşanan olayın ardından köyde, Jandarma Komando Timi tarafından tedbir alındı. Ayrıca güvenlik önlemleri alan jandarma ekipleri, incelemelerde bulundu. Jandarma ekipleri, olay yerinde bir süre boş kovan aradı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Öte yandan, Hüseyin Demircioğlu ile N.K'nin arazi anlaşmazlığı yüzünden davalık olduğu öğrenildi.

Arazi yüzünden birbirlerine girdiler: 1 ölü

Kaynak: İHA

Etiketler: 3. Sayfa, Haber
Haberler››3. Sayfa››Arazi yüzünden birbirlerine girdiler: 1 ölü - Haberler