Arda Turan, 5 milyon dolara villa satın aldı

İkinci çocuğunu kucağına almaya hazırlanan Arda Turan, yaklaşık 5 milyon dolara villa satın aldı.

02.04.2020 20:00 | Son Güncelleme: 02.04.2020 20:05

Ara transfer döneminde Başakşehir ile kiralık sözleşmesinin feshetmesinin ardından eski takımı Galatasaray 'a transfer olacağı konuşulan ancak sarı-kırmızılı yönetimden veto yiyen Arda Turan, ikinci çocuğunun doğumu için artık gün sayıyor. Öte yandan tecrübeli futbolcunun ailesinin genişlemesinin ardından lüks bir villa satın aldığı öğrenildi. Villanın rakamı ise dudak uçuklattı.

Sabah'tan Bülent Cankurt'un haberine göre ikinci oğullarını kucaklarına almaya hazırlanan çift, kiracı olarak oturdukları sitede ev sahibi oldu. Arda Turan, yaklaşık 5 milyon dolara, sitenin en büyük villalarından birini satın aldı.

VİLLA, 2 DÖNÜM BAHÇE ÜZERİNE KURULU

Turan çiftinin villası, sitenin en yüksek yerinde, 2 dönüm bahçe içinde yer alıyor. 5 oda 3 salondan oluşan villanın bahçesinde büyükçe bir yüzme havuzu da var. Çift, villanın dekorasyonu için bir iç mimarla anlaşmış ama koronavirüs nedeniyle çalışmalar durmuş.

Arda Turan, 5 milyon dolara villa satın aldı
Yorumlar (15)
VATANDAŞ: BAKIN BU VÎRÜS MÎLYONLARIYLA HAVA ATANLARI, , KONFORLU VE BENCÎL HAYAT TARZLARIYLA YAŞAYANLAR DAHÎL, TÜM ÎNSANLIĞI EVÎNE MAHKUM ETTÎ. YARIN NE OLACAĞINIDA SADECE YÜCE ALLAH BÎLÎR. MANEVÎYATTAN UZAKLAŞMADAN, ÎNSANÎ DEĞERLERÎ UNUTMADAN YAŞAMAK, VE DERS ÇIKARTIP ÎBRET ALMAMIZ GEREKÎR.
SAĞIKOLUKES: videonun dili olsa arda 5 milyon dolarlık villa aldı der be
SLM: olmadı arda yakışmadı sana bu laflar
Haberler››Spor››Arda Turan, 5 milyon dolara villa satın aldı - Spor