11 Ekim 2018, 15:09

Arda Turan'ın Hastaneye Arkadaşlarıyla Gittiği ve Silahla Ateş Ettiği Ortaya Çıktı

Başakşehirli futbolcu Arda Turan'ın, şarkıcı Berkay'a kafa attıktan sonra arkadaşlarını toplayarak hastaneye gittiği ve elindeki silahla ateş açtığı ortaya çıktı.

Medipol Başakşehir forması giyen Arda Turan ile şarkıcı Berkay arasında yaşanan kavganın perde arakasındaki detaylar ortaya çıktı. Kanal D Haber'den Emrullah Erdinç, yaşanan olayın arkasındaki gelişmeleri anlattı.

"EĞER KARIN BURADA OLMASAYDI BEN SANA NE YAPIYORDUM"

"Arda Turan'ın Berkay'ın eşi Özlem Şahin'e sözlü tacizde bulunmasının ardından sokakta kavga başlıyor. Berkay Şahin'in burnu kırılıyor. Görgü tanıklarının anlattıklarına göre kavga geçmişe dayanıyor. Caner Erkin ile Arda Turan'ın arasındaki yakınlık nedeniyle ikili arasında geçmişe dayanan bir olay olduğu da ifade ediliyor. Arda Turan'ın, "Eğer karın burada olmasaydı bak ben sana ne yapıyordum" sözü üzerine Berkay, Arda'yı sokağa çağırıyor ve ilk kavga sokakta yaşanıyor."

"HASTANEDE SİLAH 1 EL ATEŞ EDİYOR"

"Berkay Şahin'in burnu kırıldıktan sonra hastaneye kaldırılıyor. Arda Turan ve beraberindeki arkadaşları sinirlerini alamamış bir şekilde hastaneye gidiyor. Kamera görüntülerinde Arda Turan hastane içerisinde Berkay'ın bulunduğu yere gidiyor ve arbede yaşanıyor. Arda Turan'ın elinde silah olduğu görülüyor ve silah 1 el patlıyor. Mermi, tavanı deliyor.Mermi çekirdeği polisler tarafından emniyete alındı ve inceleme başlatıldı. Arda'nın elinde tuttuğu silahı polise teslim etmesi gerekiyor. Silahın ruhsatlı mı ruhsatsız mı olduğu anlaşılmalı."

"ARDA TURAN YÜZDE 100 CEZA ALACAK"

Arda Turan hakkında 2 suçtan dolayı soruşturma yapılacak. Arda, silah nedeniyle yüzde 100 ceza alacak. Bugün veya yarın Arda'nın ifadesi alınacak."

(Futbol Arena)

kavga,Berkay Şahin,Arda Turan
11 Ekim 2018 Perşembe 15:09YORUMLAR (154)
ÇUKUR HER YERDE: ÇUKUR ÇOCUGU ARDAYA GUVENIMIZ VE AKLANCAGINA INANCIMIZ TAM. .
MORİNHO: silah milah hayırdır ne kullanıyorsun kardeş.
ESMER BAŞARAN: ARDA NE ZAMAN ADAM OLACAKSIN ARDA GÜN SAAT ZAMAN VER
DURDA BAK: Arda seni para cok şımartı sen bazı şeyleri hak etin no oldum deyil Arda ne olacam hep bu düşüncelerle haraket eseydin cok iyibir yere gelirdin iyi bir yaşantın vardı o yok olmaya başladı
BURAK: Haberi ilk gördüğümde Arda ile Caner''in arkadaşlığını bildiğim için kesin intikam davasıdır diye düşündüm. Sanırım haklı çıkıyorum. Olayın gerçek yüzünü hiç birimiz bilmiyoruz o yüzden medyaya aldanarak dışarıdan yorum yapmak yanlış olur.
Tüm 154 yorumu okumak için tıklayın