Arzu Okay: Çektiğim +18'lik Filmlerimin Hiçbirini İzlemedim

Bir dönem rol aldığı +18'lik filmlerle adından söz ettiren Arzu Okay, "İyi film-kötü film vardır, o filmler iyi değildi. Hiçbirini seyretmedim" dedi.

18.04.2016 09:40 | Son Güncelleme: 18.04.2016 09:56

Neredeyse 37 yıl aradan sonra 'Yemekteydik ve Karar Verdim'le beyazperdeye geri dönen ünlü oyuncu Arzu Okay, 'ten Uğur Vardan'a konuştu.

O TARZ FİLMLERDE NEDEN OYNADI?

Bir döneme +18'lik filmlerinin yıldızı olarak damga vuran Okay, o döneme dair açıklamalarda da bulunmaktan çekinmedi. Bu tarz filmlerin içinde olma sebebi olarak, ekonomik gerekçeleri gösteren Arzu Okay, "Birçok büyük oyuncuyla birçok projede yer almıştım ama bu filmlerin ardından ekonomik olarak hâlâ belirli bir noktaya gelememiştim. Evim bile kiraydı. O dönem klasik Yeşilçam'da sektör açmaza girince gelen teklifi kabul ettim ve '+18'lik filmler' kategorisine dahil oldum" şeklinde konuştu.


"PİŞMAN DEĞİLİM"

Okay, çektiği +18'lik filmleriyle ilgili olarak şunları söyledi: "Hiçbir zaman bu projelerde oynadığım için pişman değilim, sadece şunu söyleyebilirim; iyi film-kötü film vardır, o filmler iyi değildi. Filmleri seyretmedim. Dediğim gibi onlar kötü filmlerdi, dolayısıyla izlemedim. İçlerinden öne çıkarabileceğim bir film de yok."

Arzu Okay: Çektiğim +18'lik Filmlerimin Hiçbirini İzlemedim

Uğur Vardan, Arzu Okay, Hürriyet, Magazin


HABER YORUMLARI
13.12.2019 02:52:04