Arzu Yanardağ Küçük Gelin Dizisi Kadrosuna Dahil Oldu

Bir süredir dizide senaryo gereği Zehra karakterinin üvey annesi rolünde oynayacak oyuncular için görüşmeler yapan dizi ekibi, ünlü oyuncu Arzu Yanardağ ile anlaştı.

13.07.2015 16:07 | Son Güncelleme: 13.07.2015 16:15Arzu Yanardağ Küçük Gelin Dizisi Kadrosuna Dahil Oldu

Samanyolu TV'de yayınlanan ve reytinglerde daima üst sıralarda bulunan Küçük Gelin dizisi flaş bir transfere imza atıyor. Bir süredir dizide senaryo gereği Zehra karakterinin üvey annesi rolünde oynayacak oyuncular için görüşmeler yapan dizi ekibi, ünlü oyuncu Arzu Yanardağ ile anlaştı. Küçük Gelin dizisi yeni sezon için iki önemli oyuncuyu kadrosuna kattı.

ARZU YANARDAĞ KÜÇÜK GELİN KADROSUNA DAHİL OLDU

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Samanyolu TV'nin Küçük Gelin dizisi, ses getiren bir transfere imza attı. Bir süredir dizide senaryo gereği Zehra karakterinin üvey annesi rolünde oynayacak oyuncular için görüşmeler yapan dizi ekibi, ünlü oyuncu Arzu Yanardağ ile anlaştı. Tecrübeli oyuncu, 30 Ağustos'ta yeni sezon bölümleri yayınlanmaya başlayacak olan dizide sürpriz bir rolde izleyenlerin karşısına çıkacak.

Dizi için ayrıca Arzu Yanardağ'ın yanı sıra ünlü bir erkek oyuncu ile anlaşmaya varıldığı ve önümüzdeki günlerde oyuncunun kim olduğunun açıklanacağı belirtildi.Arzu Yanardağ, Medya, Magazin

HABER YORUMLARI
20.01.2020 08:27:06