Aşk yaşamaya başlayan Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya, ilk kez röportaj verdi

Aşklarıyla magazin gündemine bomba gibi düşen Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz, dün akşam ilk kez birlikte kamera karşısına çıktı. Neşeli halleriyle dikkat çeken ikiliden Yılmaz, sevgilisine Yalın'dan Küçücüğüm her şeyim şarkısını söyledi.

07.03.2020 08:02 | Son Güncelleme: 07.03.2020 08:19

Kısa bir süre önce aşk yaşamaya başlayan ancak hiç yan yana görüntülenmeyen Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz, dün akşam Sarıyer'deki bir mekandan birlikte çıktı. Kapının önünde bekleyen basın mensuplarının yanına gelen ikili, haklarında merak edilen soruları da cevapladı.

"NEŞELİ VE MUTLUYUZ"

Kendilerini bekleyen muhabirlerle sohbet eden ikiliden Yılmaz, "İlk defa görüntülüyoruz" sözlerine "Evet, çok heyecanlıyız" diyerek cevap verdi. Ünlü komedyen muhabirlerin sorduğu sorulara Serenay Sarıkaya'nın gözlerinin içine bakarak esprili bir dille cevap verdi. Bu zamana kadar yan yana görüntülenmeyen ve aşklarıyla ilgili sorulara kaçamak cevaplar veren Yılmaz, "Bu zamana kadar ben sinirli Serenay sevimli olduğu artık ben sevimliyim Serenay sinirli gibi yapacak" dedi.

Aşk yaşamaya başlayan Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya, ilk kez röportaj verdi

İlişkilerinden bahseden komedyen "Her şey gördüğünüz gibi neşeli, mutluyuz..." derken Serenay Sarıkaya'nın neşeli halleri dikkatlerden kaçmadı.

"KÜÇÜCÜĞÜM HER ŞEYİM"

Çift, soruları yanıtladıktan sonra aynı araca bindi. Neşeli halleri dikkatlerden kaçmayan Cem Yılmaz, sevgilisi Serenay Sarıkaya'ya Yalın'ın 'Küçücüğüm her şeyim' şarkısını söyledi.

Aşk yaşamaya başlayan Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya, ilk kez röportaj verdi

NE OLMUŞTU?

Uzun bir süredir Cem Yılmaz'la aşk yaşayan Defne Samyeli, geçtiğimiz sene Kasım ayında ilişkisini noktalamıştı. Cem Yılmaz tarafından ihanete uğradığını doğrulayan Defne Samyeli, Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya'nın aşk yaşamaya başladığını öğrendikten sonra yaptığı açıklamada şunları söylemişti: "Ekim ayında 3. şahıslarla ilgili açıklama yapmış işini sağduyulu yapanları ayırmıştım. Ben bilmiyormuşum. Görmemişim, hiç ihtimal vermedim. Hiç konduramadım. O duyguyla sert bir yazı yazdım. Ben sizi nasıl asıl haberlerde mazur gördüysem, siz de beni mazur görün" Eski sevgilisi Defne Samyeli'nin ihaneti kabul ederek "Konduramadım" demesi üzerine konuşan Cem Yılmaz, "Hiç bir şey söylemeyeceğim" diyerek konuyu kapatmıştı.

Aşk yaşamaya başlayan Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya, ilk kez röportaj verdi
Yorumlar (47)
IHTIYAR: Param olaydi. Benim sarkmis derime de talip olurdu
SAMİMÎ BİR ADAM: Sevgili Cem minyon olur anlarımda, kendinden daha uzun sevgiline "küçücüğüm herşeyim" adlı parçayı armağan etmen ironi galiba? He yaş anlamında diyorsan, neredeyse otuzuna merdiven dayamış bir kadın için "küçücüğüm herşeyim" adlı parçayı armağan etmen yine ayrı bir ironi... Kısacası, bilmeni isterim ki adın gibi biliyorsun ama gene de bilmeni isterim, böylesine güzel ve senden daha genç bir kadın, paran olmasa asla ama asla sana bakmazdı... Hayat işte... Çok acımasız, çok adaletsiz, aşırısıyla çifte adaletli...
ERCAN: haber değeri olmayan kırk yıl görmesek aklımıza gelmeyecek kişiler
Haberler››Magazin››Aşk yaşamaya başlayan Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya, ilk kez röportaj verdi - Magazin