Aşk Yazarı Optimum'da

Türkiye’nin en çok okunan aşk yazarı Aret Vartanyan, yaklaşan Sevgililer Günü öncesinde İzmir’de olacak.

Aşk Yazarı Optimum'da
07.02.2014 17:03 | Son Güncelleme: 07.02.2014 17:03
Türkiye'nin en çok okunan aşk yazarı Aret Vartanyan, yaklaşan Sevgililer Günü öncesinde İzmir'de olacak.

Sevgi ve aşk üzerine kitapları, özel söylemleri olan ünlü yazar, Optimum Outlet kültür-sanat etkinlikleri kapsamında D&R işbirliğiyle gerçekleştirilen imza günlerinin yeni konuğu. Türkiye'nin en çok okunan aşk yazarı Vartanyan, 9 Şubat Pazar günü saat 15: 00'de İzmir Optimum Outlet'te hayranlarıyla buluşacak.

"Yaşam Atölyesi" projesi ve televizyon programları ile yaşam yolculuğunu geniş kitlelerle paylaşarak son dönemin en sevilen aşk yazarlarından biri olan AretVartanyan, imza gününde hem kitaplarını imzalayacak hem de okurlarıyla sohbet ederek fotoğraf çektirecek.

İstanbul'da, farklı etnik kimlikleri harmanlayan bir ailenin tek çocuğu olarak dünyaya gelen Vartanyan, "Bir Nefes İstanbul", "Sen ve Ben", ""Bin Yüz Bir İnsan", "Gerçekten Yaşıyor musun?" ve son olarak da "Çırılçıplak Aşk" kitapları ile büyük bir hayran kitlesine ulaştı. İlişkilerdeki aşk, sevgi, tutku, beklentiler gibi konulara yönelik ilginç bakış açıları ile fenomen olan ve edebiyat dünyasında kısa sürede önemli bir yer edinen AretVartanyan, Pazar günü aşka bakışını hayranlarıyla paylaşacak. - İZMİR

Kaynak: İHA