Asker eğlencesinde 11 el ateş eden Fatih Bulut'un menajerinden ilginç savunma: O kendini bilen biri

Katıldığı asker eğlencesinde belindeki silahı çıkartarak 11 el havaya ateş eden şarkıcı Fatih Bulut'un menajeri, 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak "Fatih Bulut çok bilinçli biri, o silah ona zorla verildi." dedi

08.11.2019 12:57 | Son Güncelleme: 08.11.2019 13:15

Çok Sevdim Yalan oldu şarkısıyla kısa sürede ünlenen şarkıcı Fatih Bulut, katıldığı asker eğlencesinde belindeki silahı çıkartarak 11 el ateş etti. Görüntülerin kısa sürede olay olmasının ardından açıklama yapan menajer Fatih Demir, şarkıcıyı savundu.

"NORMALDE YAPMAZ AMAASKER EĞLENCESİNDE OLDUĞU İÇİN YAPTI"

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına telefonla bağlanan menajer Fatih Demir, açıklamasıyla herkesi şaşkına çevirdi. Demir açıklamasında şunları söyledi: "Fatih'in katıldığı kendi öz yeğeninin asker eğlencesiydi ve Niğde'de katıldı. Normalde böyle bir şey yapmaz ama o anda asker eğlencesi olduğu için böyle bir olayla gündeme geldi. Ben o gün kendisiyle beraber değildim. Onun öz yeğeninin asker eğlencesi, bu durum yeğeni olduğu için normalleşmiyor tabi ki de."

"SİLAHI BİRİSİ ZORLA VERMİŞ"

"Cahillik demeyelim bu duruma. Fatih Bulut kendini bilen bir insan. Bu konu çok uzatıldı, uzatılmaya da devam edecek. Biz Fatih'le uzun zamandır turnelerdeyiz. Fatih'in orada ateş ettiği tabanca zaten kuru sıkı. Fatih Bey daha yeni uyandı, hazırlandığında açıklama yapacağız. Silah ruhsatlı bir tabanca değil. Orada birinin zorla verdiği bir tabanca. Olayı tasvip etmiyorum."

Asker eğlencesinde 11 el ateş eden Fatih Bulut'un menajerinden ilginç savunma: O kendini bilen biri

Fatih Bulut, Magazin


HABER YORUMLARI (29)
SANATTAN - SANATÇIDAN ANLAMAZ OLDUK:ADAM BORU GİBİ SESİYLE SANATÇI OLDU YAA. . . YAZIKLAR OLSUN BE. . . BİRDE MENEJERİ VARMIŞ. . . ÇOK AŞAĞILARA DÜŞTÜK KALİTEDE BE. . . GERÇEK SANATÇILAR;; BİZİM YÜZÜMÜZÜ TÜKÜRÜR, UTANIN BE BU ADAMA SANATÇI DEMEYE. . .
DJ BORİS BREJCHA:ŞU KIROYA DA SANATÇI DİYORSUNUZ YA . . .
KIMIZ:Şehirde yaşayanlar hayalet görmüş gibi şaşırıyor bütün Anadolu böyle Kötü mü kötü ama gerçek bu
ADINIZI YAZIN:Barzo desek ayıp olmaz değil mi
MAVİŞ:Bu adam insanın midesini bulandırıyor
OOO:bunlarda sanatçı olmus haber oluyor ya :)))
AAA:herkese sarkıcı ünlü artist muamelesi yaparsanız olacağı bu
ASLI:menajer aamaa galiba :) yalan söylerken insan bi düşünür ne kadar inandırıcı diye. . .
SAKİNE SAĞLIK:aslı ver kurtul
MEMATI:ASLI KIZZ SEN HALA YASIYORMUSUN.
Tüm 29 yorumu okumak için tıklayın
12.11.2019 14:47:40