Asker eğlencesinde havaya ateş açan Fatih Bulut'tan savunma: Hatalıyım, özür dilerim!

Çok Sevdim Yalan Oldu şarkısıyla bir anda fenomen olan şarkıcı Fatih Bulut, yeğeninin asker eğlencesinde havaya 11 el ateş açmış ve büyük tepki çekmişti. Bulut'tan olayla ilgili açıklama geldi.

08.11.2019 16:14 | Son Güncelleme: 08.11.2019 17:02

Çok Sevdim Yalan Oldu şarkısıyla kısa sürede popüler olan şarkıcı Fatih Bulut, önceki gün bir asker eğlencesine katıldı. Belinden silahını çıkartarak havaya ateş etmeye başlayan Bulut'a davetlilerden biri müdahale etti. Görüntülerin tepki çekmesinin ardından Bulut, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Yapmış olduğum bu davranıştan dolaylı hatalı olduğumu anladım. Tüm halkımızdan ve tüm sevenlerimden özür dilerim." dedi.

"ÇOK BİLİNÇLİ BİRİ"

Olayın infial yaratmasının ardından Fatih Bulut'un menajeri, 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak "Fatih Bulut çok bilinçli biri, o silah ona zorla verildi." açıklamasını yapmıştı. Bulut,kişisel Instagram hesabından tepki çeken olayla ilgili savunmasını yaptı.

"ÖZÜR DİLERİM"

Bulut, "Rahmetli abimin emaneti öz yeğenimi askere uğurladığımız; aile bireyleri ve yakın akrabalarımızın katıldığı asker eğlencesinde kuru sıkı tabanca ile askerimi cesaretlendirme amaçlı havaya ateş açtım. Vatanını ve bayrağını seven bir birey olarak bizzat kendim de bu vatanın her zaman hazırda bekleyen bir askeriyim. Yapmış olduğum bu davranıştan dolaylı hatalı olduğumu anladım. Tüm halkımızdan ve tüm sevenlerimden özür dilerim. Şehitler ölmez vatan bölünmez." açıklamasını yaptı.

Asker eğlencesinde havaya ateş açan Fatih Bulut'tan savunma: Hatalıyım, özür dilerim!

Fatih Bulut, Magazin


HABER YORUMLARI (6)
KURT BEY:Küfürü bırakamıyorum
KENAN KOMUTAN2:Senin o cesaretsin diye yaptığın hareket onu cesaretlendirmiyor, kendini adam sandırıyor, sonra millete tebeleş oluyor, benim gibi KARA KAŞLININ birine denk gelince de bir ayağı ve bir kolu olmadan mama kaşığı ile besleniyor. Cesareti değil önce insanlığı ve diğer insanlara saygıyı öğretin ki millete tebelleş olup, kafasını gözünü kırdırmasın, milletinde başını yakmasın. İnsan olmayı öğretin ya çok değil.
KING SHOWER:Yaptığı yanlış olailir evet çok kekoca bi hareket ama kardeşim sen bunu yapmışın ne geri adım atıyon çok yapay duruyor
TIRNAKÇI CEMİL ABİNİZ:Kafalar trilyon asker gecesi yapıyorlar, dua eden yok kına yakan yok , hep karşıyımdır asker eğlencesine.
ERKİN:Ya ne bekliyordunuz, ilim, irfan mi?
ARTVİNLİ:Bırakın bu işleri bir çok şehit kardeşimiz gittiler 18 ay zorlu koşullarda askerlik yaparken bu ülke için canlarını feda ettiler. Siz şimdi gideksiniz 6 ay beleşten veya paralı askerlik yapacaksınız oda ortalığı yakıp yıkarak askere gideceksiniz geçin o işleri
19.11.2019 09:23:51