Askeri araç ile çarpışan minibüs böyle devrildi

Askeri araç ile çarpışan minibüs böyle devrildi Minibüsün devrildiği trafik kazasının güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı bir kişinin yaralandığı kazada büyük panik yaşandıDENİZLİ - Denizli'de askeri araç ile çarpışan minibüsün devrildiği trafik kazasının güvenlik kamerası görüntüleri...

20.08.2019 10:12
Askeri araç ile çarpışan minibüs böyle devrildi
Minibüsün devrildiği trafik kazasının güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı
bir kişinin yaralandığı kazada büyük panik yaşandı
DENİZLİ - Denizli'de askeri araç ile çarpışan minibüsün devrildiği trafik kazasının güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Bir kişinin yaralandığı kazada sürücü sıkıştığı yerden vatandaşların yardımı ile çıkarıldı.
Kaza, geçtiğimiz 9 Ağustos ta Merkezefendi ilçesi Murat Dede Mahallesi'nde meydana geldi. Henüz belirlenemeyen bir nedenden ötürü yaşanana kazada, K.U., yönetimindeki 20 JAA 029 plakalı askeri araç Haşim K., idaresindeki 20 S 0534 plakalı minibüse çarptı. Çarpmanın etkisi ile minibüs yol ortasına devrildi. Olay anı ise bir iş yerinin güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde, yan yoldan çıkan minibüse askeri araç arka çamurluk kısmından çarptı. Çarpmanın etkisi ile minibüs yan yatarak sürüklendi. Ardından araçtan inene askeri personeller ile vatandaşlar minibüs içinde sıkışan sürücü Haşim K.'nın yardımına koştu. Vatandaşlar önce minibüsü kaldırmak için hamle yaptı ancak bunda başarılı olamayınca sürücüyü çıkarmak için aracın üstüne çıktı. Daha sonra sürücü sıkıştığı yerden aracın içine giren birkaç kişi tarafından çıkarıldı. Sonrasında ise Haşim K., olay yerine gelen 112 Acil servis ambulansı ile Denizli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.
Yaşanan kaza anında büyük bir panik yaşandığı gözlenirken, olayla ilgili başlatılan soruşturmanın ise devam ettiği bildirildi.
Askeri araç ile çarpışan minibüs böyle devrildi

Denizli, 3. Sayfa

Kaynak: İHA

YORUMLAR
17.10.2019 06:15:26