Aslışah Alkoçlar'dan ablası Neslişah Düzyatan'a sitem: Virüs var diye beni eve almıyor

Geçtiğimiz gün görüntülenen Oyuncu Engin Altan Düzyatan'ın baldızı Aslışah Alkoçlar, koronavirüs salgını nedeniyle evinden dışarı çıkmayan ablası Neslişah Alkoçlar Düzyatan'ın kendisini evine almadığını söyledi.

02.06.2020 21:20 | Son Güncelleme: 06.06.2020 09:23

Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar önceki gün Armutlu'da objektiflere yansıdı. Sağlıklı yaşam mekanını denetlemeye gelen Aslışah Alkoçlar muhabirlerle ayaküstü sohbet ederek Engin Altan Düzyatan ile evli olan ablasının koronavirüs önleminden yakındı.

"BENİ EVE KABUL ETMİYORLAR"

Kovid-19 salgını nedeniyle dükkanını Temmuz ayında açacağını söyleyen Alkoçlar, "Ben şimdi açmıyorum. Hala çok riskli buluyorum. Temmuz'da açacağım. Açmadan önce bir denetim istedim" dedi. Ablası Neslişah Alkoçlar ve eşi Engin Altan Düzyatan'ın pandemi süresince evlerinden çıkmadıklarını söyleyen Aslışah Alkoçlar, ablasının kendisini evine kabul etmediğini söyledi. Alkoçlar, "Çok özledim ablamı onunla görüşemiyoruz. Çok korkuyorlar. Yaklaşık iki aydır hiç evden çıkmadılar. Beni de eve kabul etmiyorlar. Motosiklet sürüyorum ormanda diye sürekli test yaptırıyorum ama hayır gelemezsin eve diyor. Çok özledim onları" dedi.

Aslışah Alkoçlar: Ablam beni eve almıyor
Aslışah Alkoçlar’dan ablası Neslişah Düzyatan’a sitem: Virüs var diye beni eve almıyor

Kaynak: Snob Magazin

Etiketler: Magazin, Haber
Yorumlar (56)
KÖRFEZ DİYAR ALİŞAN: duydunuzmu aslışah alkoçlar tacize ugramış sapıgıyla gündeme geldi yine iysin hadi gündemdesin
ALPEREN: Otur evinde be ablam teknoloji var görüntülü konuş yahu senin amacın ne?
HASAN HÜSEYİN: Insanda inanç eksikliği olursa bu gibi merhametsizlikler olur ...