Atatürk'ün Fotoğrafını Paylaşan Şahan Gökbakar, İsyan Etti

Şahan Gökbakar, YSK'nin kararıyla İstanbul seçimlerinin iptal olmasına Mustafa Kemal Atatürk'ün fotoğrafını paylaşarak sitem etti.

07.05.2019 09:20 | Son Güncelleme: 07.05.2019 10:00

YSK, İstanbul seçimlerini yenilenerek tekrarlanmasına karar verdi. YSK'nin İstanbul seçimlerini yenilenmesinin ardından açıklama yapan Ekrem İmamoğlu, "Artık konuşma vakti. Sanatçı da konuşacak, iş insanı da konuşacak." çağrısında bulundu. İmamoğlu'nun açıklamasının ardından ünlü isimlerden peş peşe destek mesajları geldi.

"ONCA DÜŞMANA, GERİCİYE, ŞARLATANA RAĞMEN"

Ünlü komedyen ve yapımcı Şahan Gökbakar ise Instagram hesabından Mustafa Kemal Atatürk'ün fotoğrafını paylaşarak şunları söyledi: "Hepimiz gülüyoruz senin gibi güzel adam... Sen onca düşmana, onca yokluğa, onca gericiye, onca haine, onca alacağa, onca korkağa, onca sahtekara, bezirgana, şarlatana, satılmışa rağmen yılmadan, umudunu kaybetmeden, bin bir zorlukla kurduysan bu Cumhuriyeti, "Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir" dediysen ve bizi de bunu koruyun ne olursa olsun gençler diye görevlendirdiysen hitaben de, tamamdır... Merak etme... Ne olursa olsun güzel adam, ne olursa olsun"

Atatürk'ün Fotoğrafını Paylaşan Şahan Gökbakar, İsyan Etti
Atatürk’ün Fotoğrafını Paylaşan Şahan Gökbakar, İsyan Etti
Yorumlar (154)
İRFAN KUZU: Sen Atatürk için ne yaptın şimdiye kadar Şahan Gökbakar
KASTELLİ: İki yüzlü insanlardan bir tanesi daha Cumhurbaşkanlığı iftarı verilirse şayet sanatçılar için bak nasıl da koşa koşa gideceksin Şahan''e ya
ORHAN: türkiyede adalet yok bütün insanlar birbiriyle tartısma halindedir inciterek safına belli ederek hic hos bisey degıl zaten adalet yok dedık bız ınsanlarda adalet yok en azından bız adaletı guzel bır sekılde anlatarak safını bellı ettırmeden kalbimizde gecenı soylemek ysk 1 numara suclu 40 binlerde 13bin dusme burda hersey bıtmıstır bence kım olursa olsun istanbul gıbı bı yerde bu oluyorsa way halımıze hıcbır ılcenın ılın secımene guvenmıyorum oda oda oda ysk da ikinci parti bunlar _