AVCILAR'DA CESET MERAKIYLA 'SOSYAL MESAFE'Yİ HİÇE SAYDILAR

Sosyal mesafeyi hiçe sayarak cesedi merakla izleyenlerden bazıları cep telefonlarından canlı yayın yaptıErsan SAN- İhsan DÖRTKARDEŞ / - AVCILAR'da Suriyeli uyruklu kişi yolda yürürken düşüp öldü.

AVCILAR'DA CESET MERAKIYLA 'SOSYAL MESAFE'Yİ HİÇE SAYDILAR
02.04.2020 17:12 | Son Güncelleme: 02.04.2020 17:12

Sosyal mesafeyi hiçe sayarak cesedi merakla izleyenlerden bazıları cep telefonlarından canlı yayın yaptı

Ersan SAN- İhsan DÖRTKARDEŞ/ - AVCILAR'da Suriyeli uyruklu kişi yolda yürürken düşüp öldü. Polis ekipleri olay yeri çalışması yaparken, çekilen güvenlik şeridinin arkasında toplananlar koronavirüs tehdidine aldırmayarak, 'Sosyal mesafe' kuralına uymadı. Bazı kişiler de cep telefonları ile canlı yayın yaptı.

Yeşilkent Mahallesi'ndeki 76'ncı sokakta saat 15.20 sıralarında yerde yatan bir kişiyi görenler, durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, Suriyeli olduğu öğrenilen kişinin öldüğünü belirledi. Polis güvenlik şeridi çekerek bölgede önlem aldı. Çevrede bulunanlar polisin uyarılarına aldırış etmeden sosyal mesafe kuralına uymayarak şeridin arkasında toplandı. Polis ve sağlık görevlileri özel kıyafetlerini giyerek çalışmalarını sürdürürken, çok sayıda kişinin evlerinin pencerelerinden bu kişinin görüntülerini çekip sosyal medya üzerinden canlı yayın yaptığı görüldü. İsmi öğrenilemeyen Suriyelinin cenazesi otopsi işlemleri için Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.

Görüntü Dökümü:

-----------------

-Ceset yerde, battaniye ile üzeri örtülü halde

-Çevredekiler güvenlik şeridi etrafında

-Sağlık ve polisin çalışması

-Canlı yayın yapanlar

-Genel ve detay görüntüler

 


Kaynak: DHA

Etiketler: Polis, Güncel, Haber
Haberler››Güncel››AVCILAR'DA CESET MERAKIYLA 'SOSYAL MESAFE'Yİ HİÇE SAYDILAR - Haberler