11 Şubat 2019, 10:15

Ellerini Ayaklarını Bağladığı Kız Arkadaşına Mesire Alanında Kabusu Yaşattı

İstanbul Avcılar'da gözü dönmüş genç, kendisini aldattığı gerekçesi ile mesire alanında ellerini ayaklarını bağladığı kız arkadaşını defalarca bıçakladı.

İstanbul Avcılar'da 25 yaşındaki Emre Ç. kız arkadaşını kendisini aldattığı gerekçesi ile mesire alanında ellerini ayakların bağlayıp defalarca kez bıçakladı. 25 yaşında olan Rebiye K.'i öldürdüğünü düşünen Emre Ç. babasını arayıp kız arkadaşını öldürdüğünü söyledi ve daha sonra polise teslim oldu. Bıçak darbelerine maruz kalan genç kız ağır yaralı.

Olay, geçtiğimiz hafta Salı Akşamı Firüzköy'deki Mesire Alanı'nda yaşandı. İddiaya göre Emre Ç.(25) ve aynı yaştaki sevgilisi Rebiye K. arasında bir süredir sorunlar vardı. İkili olayın yaşandığı akşam Mesire Alanı'na geldi ve tartışmaya başladı. Tartışmanın sonrasında Emre Ç., yanında getirdiği bıçakla genç kızı yaralamaya başladı.

AYAKLARINI BAĞLAYIP BIÇAKLAMAYA DEVAM ETTİ

Birkaç bıçak darbesi sonrasında Emre Ç. kendisini aldattığını söylediği genç kızın ayaklarını bağladı. Bıçaklamaya devam eden Emre Ç. öldüğünü düşündüğü kızı bıraktı.

GENÇ KIZIN YAŞAM MÜCADELESİ DEVAM EDİYOR

Olay yerinden babasını arayan Emre Ç. babasına genç kızı öldürdüğünü söyleyerek polise teslim oldu. İhbar üzerine olay yerine giden ekipler genç kızın yaşadığını anlayınca hastaneye kaldırdı. Genç kızın yaşam mücadelesinin devam ettiği öğrenildi.

Kaynak: İHA


YORUMLAR (3)
ZEYNEP.: Sırf aldattı diye bu yapılırmı o seni aldattıysa bırak onu ne hali varsa görsün içinizdeki merhamet ölmüş artık çok yazıkk
AZ GELİŞMİŞ YARATIKLARA: ne kadar mertçe yaptığı bir düşünün, kendinden güçsüz bir kızı üstelik bağlayıp, tamamen savunmasızken bıçaklamak. . . belkide senin bu psikopat yüzünü gördü de kurtuluşu birisinde aradı, ilişki sahiplik değil ORTAKLIK, ortak paydalarda buluşmaktır, senin malın değil. senin gözüdend düşsede birileri, ailesi , arkadaşları için o bir değerdir halen. aldattı diyorsan duygusu sana karşı tükenmişse bıçak, ölüm korkusuyla yanında durdurcaksan durmasın zaten o ilişki değil, iki tarafada eziyettir
OSMAN BEY: KARDEŞİM NE GEREK VAR BUNA ALDATMISSA TERK EDERSİN BİTİRİRSİN İLİŞKİYİ. NEYİ YEDİREMİYORSUNUZ NEYİN PEŞİNDESİNİZ BIRAKIN YOLUNUZA BAKIN BU ÇOCUK ŞİMDİ BU KIZI BU HALE GETİRİP HAYATININ GERİ KALAN KISMINI MAFFEDEREK İYİ BİR ŞEY Mİ YAPMIŞ OLUYOR ÇOK YAZIK CAHİLLİK BAŞKA BİR ŞEY DEĞİL, ÜZÜLÜYORUM BU TARZ GENÇLERE.