Aydın Tabip Odası'nda Görev Dağılımı Yapıldı

AYDIN (İHA) – Aydın Tabip Odası’nda yapılan seçimli olağan genel kurul sonrası göreve seçilen yeni yönetim görev dağılımını gerçekleştirdi.

Aydın Tabip Odası'nda Görev Dağılımı Yapıldı
12.04.2018 12:32 | Son Güncelleme: 12.04.2018 12:32

AYDIN (İHA) – Aydın Tabip Odası'nda yapılan seçimli olağan genel kurul sonrası göreve seçilen yeni yönetim görev dağılımını gerçekleştirdi.

7-8 Nisan 2018 tarihinde yapılan Aydın Tabip Odası'nın olağan seçimli genel kurulu sonrasında, Oda'nın 2018-2020 dönemi yapılanması belirlendi. Görev dağılımını tamamlayan yeni yönetim, 1 Nisan 2018 tarihi itibariyle görevine başladı.

Aydın Tabip Odası'nın 2018-2020 dönemi projelerinden söz eden Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Hakan Karagözlü, "Aydın ilindeki hekimlerin tümü ile işbirliğinin gerçekleştirilmesi ve üye sayımızın arttırılması, Aydın ilindeki tüm hekim arkadaşlarımıza ulaşmak için kurum ziyaretlerine, temsilciliklerimiz ve komisyonlarımızın çalışmalarının geliştirilmesi ve daha aktif çalışmalar yapması konusunda desteklenmesine önem verilecektir. Hekimlerimizin öncelikli konuları sürekli olarak gündemde tutulacaktır. Hekim ve emekli hekim ücretlerinin arttırılması, yıpranma payı ve sağlıkta şiddet yasası olmak üzere bekleyen ve acil önem arz eden konular önceliklendirilecektir. Aydın Tabip Odası bilimsel çalışmaları geliştirilecektir. Odamız halkın sağlığını olumlu ya da olumsuz olarak etkileyen tüm konu başlıklarında, konunun taraflarının toplanmasına, bilimsel bilginin üretilmesine katkı vermeyi sürdürecektir. İlimizin başta çevre olmak üzere bekleyen ve acil önem arz eden konuları önceliklendirilecektir. Aydın Tabip Odası, meslektaşları ile gerçekleştirecekleri sağlıklı yaşam ve kültür sanat çalışmaları ile Aydın halkına örnek olacak ve toplumsal kalkınmaya katkı sağlayacaktır" dedi.

Görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda yönetim kurulu üyeliği görevinden ayrılan Dr. İsmail Ertin ve Dr. Özcan Kılıç'a özverili çalışmalarından dolayı teşekkür edilerek çiçek verildi.

Aydın Tabip Odası'nda yönetim kurulunun görev dağılımı ise şu şekilde oluştu; Başkan Dr. Hakan Karagözlü, Genel Sekreter Dr. Adalet Çıbık, Muhasip Dr. Hayati Çakır, Veznedar Dr. Ali Akyol ve üyeler Dr. Recep Bıyıklı, Dr. Pınar Okyay, Dr. Hasan Metin Öztürk. - AYDIN

Kaynak: İHA