Kıvanç Tatlıtuğ'un aylık gelirinin 30 bin TL olduğunu söyleyen avukatı çark etti

Hakim karşısında aylık gelirinin 30 bin lira olduğunu söyleyen Kıvanç Tatlıtuğ'un avukatından geri adım geldi. Tatlıtuğ'un avukatı, "30 bin lira meselesi benim gafım" dedi.

20.09.2019 14:41 | Son Güncelleme: 20.09.2019 15:00

Vergide usulsüzlük yaptığı iddiasıyla 5 yıla kadar hapis cezası talebiyle yargılanan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, dün hakim karşısına çıktı. Mahkemede aylık geliri açıklanan yakışıklı oyuncunun avukatından, gaf açıklaması geldi.

AVUKATI DEVREYE GİRDİ

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un, 2012 ve 2013 yılları arasında sahte fatura kullandığı iddiasıyla "vergi usul kanuna muhalefet" suçundan 6 yıldan 10 yıla kadar hapis istemiyle yargılanmasına başlandı. Anadolu 13. Asliye Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya sanık Kıvanç Tatlıtuğ ile avukatı Yalçın Kavak katıldı.

Aylık gelirinin 30 bin TL olduğunu söyleyen Kıvanç Tatlıtuğ'un, avukatı çark etti: 30 bin lira meselesi benim gafım

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Kimlik tespiti yapılan sanık Tatlıtuğ, aylık ortalama gelirinin 30 bin lira olduğunu söyledi. Kıvanç'ın bu açıklaması sosyal medyada gündem oldu. Kaşesi en yüksek oyuncular arasında yer alan Kıvanç Tatlıtuğ aylık gelirinin 30 bin TL açıklaması sonrası Tatlıtuğ'un avukatı devreye girdi.

Aylık gelirinin 30 bin TL olduğunu söyleyen Kıvanç Tatlıtuğ'un, avukatı çark etti: 30 bin lira meselesi benim gafım

"KIVANÇ AYLIK GELİRİNİ HESAPLAYAMADI"

Aylık gelirle ilgili açıklama yapan Tatlıtuğ'un avukatı, "30 bin lira meselesi benim gafım. Hakim Bey, Kıvanç'a 'Aylık kazancın ne kadar' diye sordu. Kıvanç da orada bir şok geçirdi. Hesaplayamadı mı, ne yaptı bilmiyorum.

Aylık gelirinin 30 bin TL olduğunu söyleyen Kıvanç Tatlıtuğ'un, avukatı çark etti: 30 bin lira meselesi benim gafım

"O AÇIKLAMA KIVANÇ'IN DEĞİL BENİM"

Hakim bana dönüp baktı. '30 bin liranın üstünde' dedim. O açıklama Kıvanç'ın değildir, benimdir. Burada bir hata var, o hatanın da müsebbibi benim. Çok özür diliyorum" şeklinde açıklama yaptı.

Kıvanç Tatlıtuğ’un aylık gelirinin 30 bin TL olduğunu söyleyen avukatı çark etti
Yorumlar (34)
KEMAL: Siz birde siyasi ve bürokratları incelemeye alın üç kuruş maaşla alınan evler malikaneler lüks otomobiller. Nereden buldun aldın olmayıp kara paranı yurt dışından ülkeye 1 ile getirten yasaları bir sorgulayın hakim amcalar . . .
RETA: 20 bin dolar çizme giyen 30 bin dolar çanta alan ünlülerin gelir vergisleri sorgulanmalı. Fransa gibi SERVET VERGİSİ ödesin herkes görelim o zaman kim kimmiş.
MSDS: Her sene bir ünlüyü içeri tıkmak lazım ibreti alem için . . Hesap uzmanları masa başı görevlerine bunu''da katmalı al sana itiraf . .
Haberler››Magazin››Kıvanç Tatlıtuğ'un aylık gelirinin 30 bin TL olduğunu söyleyen avukatı çark etti - Magazin