Ayrılık kararı alan Messi, Barcelona'nın başına Xavi'nin geçmesi halinde takımda kalacak

Barcelona'dan 2021 yılında ayrılabileceği konuşulan Lionel Messi'nin teknik direktörlüğe eski takım arkadaşı Xavi'nin getirilmesi halinde takımda kalacağı ileri sürüldü.

04.07.2020 16:29 | Son Güncelleme: 04.07.2020 17:46

Sözleşmesinin 2021'de sona ereceği Barcelona'dan ayrılma ihtimali konuşulan Lionel Messi'nin eski takım arkadaşı Xavi'nin takımın başına geçmesi durumunda kulüpte kalacağı öğrenildi.

Katalan devi Barcelona ile olan sözleşmesi 2021'in yaz aylarında sona erecek Lionel Messi için ayrılık iddiaları artmış durumda. Fakat Arjantinli oyuncunun ayrılık kararının farklı bir durumu tetiklemek adına olduğu iddia edildi.

İngiltere'de yayın yapan The Sun Gazetesi'nin haberine göre Messi, eski takım arkadaşı Xavi'nin teknik direktörlüğe getirilmesi durumunda 2021'den sonra da takımda kalmak adına sözleşmesini uzatabilir.

BAŞKAN ADAYI TAKIMI XAVI'YE EMANET ETMEYİ PLANLIYOR

Messi'nin ayrılma arzusunun da Xavi'nin gelişini teşvik etmek adına olduğu belirtilmekte. Yeni başkan adaylarından Victor Font, seçilmesi durumunda takımın başına Xavi'yi getirmeyi planlıyor.

Ayrılık kararı alan Messi, Barcelona’nın başına Xavi’nin geçmesi halinde takımda kalacak
Yorumlar (9)
HMM: ne şartı şurtu la yürüüü anca gidersin pandemi dolayısıyla biraz parası azaldıya yaşıda geçiyo son vurgun nerede yapsam diye para hesap yapıyo uyanık seni
HUSEYİN FATİH ALAN: messi olmadan Barca ucuncu olur ligde
MESSİSEVER: Messi tamamen haklı Barcelonayı Messi taşıyor ayrılması gerekiyor. Ve Barcelona takım oyunu oynuyor şov yapmıyor yapan takımdan gönderiliyor zaten biliyorsunuz. Ronaldinho örneğini
Haberler››Spor››Ayrılık kararı alan Messi, Barcelona'nın başına Xavi'nin geçmesi halinde takımda kalacak - Spor