Aziz Yıldırım: Erman Toroğlu'nun Görüşlerini Merak Etmiyorum

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Erman Toroğlu'nun görüşlerini merak ettiği iddiasını yalanladı.

22.09.2014 07:33 | Son Güncelleme: 22.09.2014 08:56

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, TRT 3'te yayınlanan Futbol Arenası programında Erman Toroğlu'nun görüşlerini merak ettiği iddiasını gece yarısı yapılan açıklama ile yalanladı.

"TOROĞLU'NUN GÖRÜŞLERİNİ MERAK EDİYORMUŞUM"

Fenerbahçe Kulübü'nün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:
"TRT 3'te Futbol Arenası isimli programda Fenerbahçe-Gaziantep maçı sonrası şahsımın, karşılaşmadaki penaltı pozisyonu ile ilgili programın yorumcularından Erman Toroğlu'nun görüşünü merak ettiğime dair bir ifade kullanıldığını öğrenmiş bulunmaktayım.

"BU PROGRAMLARI İZLEMİYORUM"

Programın moderatörü Göktuğ Sevinçli'nin anonsunda söylediği bu bilgi doğru değildir, reyting uğruna izleyiciler bilinçli olarak yanıltılmaktadır. TRT 3'te bahsi geçen bu program da dahil olmak üzere, halkı yanlış yönlendiren bu tür spor programlarını izleme alışkanlığım bulunmamaktadır, bahsi geçen yorumcunun görüşü ile ilgili de hiçbir merakım yoktur.

"BASKETBOL MAÇINI TAKİP EDİYORDUM"

Programın moderatörünün bu ifadeyi kullandığı dakikalarda da Fenerbahçe Ülker basketbol takımımızın Cedevita Zagreb maçını takip etmekteydim.

"ESEFLE KINIYORUM"

Bu tür basit iddialarla TRT gibi bir kurumda program yapan kişinin, izleyicilerini daha fazla izlenme uğruna kandırmasını esefle kınıyor, takdiri kamuoyuna bırakıyorum.

Saygılarımla,

Aziz Yıldırım

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı"

Aziz Yıldırım: Erman Toroğlu'nun Görüşlerini Merak Etmiyorum

Fenerbahçe Kulübü, Gaziantepspor, Erman Toroğlu, Aziz Yıldırım, Spor

Kaynak: EuroSport.com


HABER YORUMLARI
19.01.2020 08:07:10