Baba, Kızını ve Birlikte Yaşadığı Genci Öldürdü

Kayseri'de Ziya Aslan (52), kızı Hülya Aslan (25) ve birlikte yaşadığı Mehmet Rüzgar'ın (23) kafalarına tabancayla ateş ederek öldürdü.

Baba, Kızını ve Birlikte Yaşadığı Genci Öldürdü
14.07.2012 18:39 | Son Güncelleme: 14.07.2012 18:39
Kayseri'de Ziya Aslan (52), kızı Hülya Aslan (25) ve birlikte yaşadığı Mehmet Rüzgar'ın (23) kafalarına tabancayla ateş ederek öldürdü. Olay yerinden otomobiliyle kaçmak isteyen Aslan, yakalanıp gözaltına alındı.

Olay, Melikgazi ilçesi Gesi Fatih mahallesinde meydana geldi. Kızı Hülya Aslan'ın (25) resmi nikah olmadan bir süre önce kaçtığı ve kuaförlük yapan Mehmet Rüzgar ile birlikte yaşamasına içerledi. Fırıncılık yaptığı belirtilen Ziya Aslan, kızı ve arkadaşını oturduğuSaffet Arıkan Bedük Caddesi üzerinde bulunan apartmanının önüne çağırdı. Aslan burada henüz bilinmeyen nedenle kızı ve birlikte yaşadığı Mehmet Rüzgar'ın üzerine kurşun yağdırdı. Hülya Aslan, olay yerinde, ağır yaralanan Mehmet Rüzgar ise götürüldüğü hastanede öldü. Olay yerinden otomobiliyle kaçarken yakalanan Ziya Aslan, cinayette kullandığı tabancayla birlikte emniyet müdürlüğüne götürüldü. Ziya Aslan, emniyetteki sorgusu sürüyor.

OE,MÖ (OE/RT) - Kayseri

Kaynak: DHA