Babil'de sırlar çözüldü! Ayşe'nin polis olduğu ortaya çıktı

Star TV ekranlarının yeni dizisi Babil'in dün akşam yayınlanan yeni bölümünde asistan olarak çalışan Ayşe'nin Süleyman'ın yanına yerleştirilmiş gizli polis olduğu ortaya çıktı.

15.02.2020 07:46 | Son Güncelleme: 15.02.2020 08:14

İlk bölümünden bu yana konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken Babil dizisi, dün akşam 5. bölümüyle ekrana geldi. Ailesiyle Amerika'ya kaçmaya hazırlanan İrfan havalimanında sahte pasaportla yakalanırken gizemli kadın olarak tanınan Ayşe, gizli polis çıktı.

İRFAN AİLESİYLE AMERİKA'YA GİTMEYE KARAR VERDİ

Babil son bölümde polis soruşturması, Süleyman'ın baskıları ve kurdukları saadet zincirinin batma riski nedeniyle zor zamanlar yaşayan İrfan, Süleyman'ın yanına gidip elini öptü ve taksit ödemesinin ertelenmesini istedi. Oğlunun tedavisi için zamanı daralan İrfan, paraları da alarak Amerika'ya gideceğini ve geri dönmeyeceğini Egemen'e söyledi.

SÜLEYMAN, İRFAN'I İHBAR ETTİ

Egemen ise kurdukları sistemin kısa sürede sona ereceğinden dolayı rahatsız oldu ve İrfan'la tartıştı. Egemen, İrfan'ın gideceğini İlay'a da söyledi. İrfan ise havalimanında sahte pasaportla çıkış yapmak isterken polise yakalandı. Gözaltına alınan İrfan'ı, kaçacağını öğrenen Süleyman'ın ihbar ettiği ortaya çıktı. Süleyman'ın İrfan'ın kaçacağını kimden öğrendiği ise henüz bilinmiyor.

AYŞE'YLE İLGİLİ SIR ORTAYA ÇIKTI

Bunun yanı sıra Süleyman'ın şirketinden kovulduktan sonra İlay tarafından İrfan'ın şirketinde işe alınan Ayşe'nin ilk bölümden bu yana merak edilen sırrı belli oldu. Ayşe'nin Süleyman'ın gizli işlerini ortaya çıkarmak için görevlendirilen Nihal isimli bir sivil polis olduğu ortaya çıktı. Ayşe soruşturma detaylarını emniyete giderek meslektaşlarına aktardı.

Babil'de sırlar çözüldü! Ayşe'nin polis olduğu ortaya çıktı

Amerika Birleşik Devletleri, Polis, Magazin


HABER YORUMLARI (7)
ÖZGÜR EDEN:dizinin ilk bölümü ıyıdı bo ka sardı şuan. çocuk başkasından olmasa dızı olmuyormu anlamıyorum. sisteme duzene karşı bir konu ıle başladı ilk bölümde. gayet ıyıdı sımdı geldığı hale bak. cocugada uzuluyor ınsan.
NEVA:Bu ara Türk dizilerini izlemiyorum.
METİN:biz zaten ilk bölümde anladık süleyman nasıl anlamadı
HASAN ALKAN:mal olmamız lazımdı zaten anlamamak için
URTRIV:Erkek kılığına girseydi gizli kalabilirdi.
HJHY:YA NEKADAR İTİCİ BİR KIZ. SIRF BUNUN YÜZÜNDEN DİZİYİ SEYRETMİYOM . BİRAZ BAKIYOM BU KIZ ÇIKINCA KANAL DEĞİŞTİRİYOM. MURAT BOZLA BERABERKENDE DEDİM BUNDAN Bİ ŞEY OLMAZ. BUNU KİM SANATÇI YAPMIŞ
CUERAN:Gizlisi saklısı kalmadı. Sakal bıyık bırakıp saç uzatsaydı keşke.
26.02.2020 07:47:11