Merakla beklenen Babil dizisinin 1. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Babil dizisinin 1. bölüm 2. fragmanı da seyirci karşısına çıktı. Başrollerinde Halit Ergenç, Nur Fettahoğlu, Aslı Enver, Ozan Güven, Birce Akalay'ın yer aldığı Babil hangi kanalda yayınlanacağı ve ne zaman başlayacağı da belli oldu.

06.01.2020 09:29 | Son Güncelleme: 06.01.2020 09:37

Star TV'de yayınlanacak olan Babil dizisinin birinci bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Konusu ve güçlü oyuncu kadrosu ile dizi severler de heyecan yaratan Babil dizisi ne zaman başlayacağı ise belli oldu. İşte Babil dizisinin konusu ve oyuncuları…

OYUNCU KADROSU

Ay Yapım'ın yapımını üstlendiği Babil dizisi tanıtımı yapıldı. Başrollerini Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay, Mesut Akusta ve Nur Fettahoğlu'nun paylaştığı Babil dizisinin senaryosunu Nükhet Bıçakçı ve Özlem Yücel'in kaleme aldı, yönetmen koltuğunda ise Uluç Bayraktar oturacak.


BABİL DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Kadrosunda barındırdığı oyuncularla yankı uyandıracak cinsten olan Babil dizisinin 20 bölümden oluşacağı öne sürülüyor. Bunun yanı sıra Babil, 17 Ocak Cuma günü Star'da ekrana gelecek.

BABİL DİZİSİ KONUSU

İdealist bir profesörü olan İrfan'ın hayatı, haksız yere işten atılması ve 7 yaşındaki oğlu Deniz'in hastalanmasıyla alt üst olur. Kapılar birer birer yüzüne kapanırken karısı Eda'nın çocukluk arkadaşları Egemen'den yardım istemesiyle İrfan kendisini hayal bile edemeyeceği karanlık bir maceranın içinde bulur. Evlenmek üzereyken ayrıldığı büyük aşkı İlay'ın tehlikeli iş adamı Süleyman'ın sevgilisi olarak ortaya çıkmasıyla birlikte, İrfan bu macerada aşması gereken birçok sınavla karşı karşıya kalacaktır. Bu macera da karşısına çıkan idealist genç bir kız vardır o da Ayşe... Peki Ayşe, İrfan'ın hayatında neleri değiştirecek?

Merakla beklenen Babil dizisinin 1. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Nur Fettahoğlu, Nur Fettahoğlu, Halit Ergenç, Halit Ergenç, Magazin


HABER YORUMLARI
19.02.2020 06:10:07