Bahçeli, Berat Kandilini Kutladı

MHP Lideri Bahçeli, "Manevi kurtuluşumuza, affımıza ve selametimize vesile olmasını niyaz ettiğim Berat Kandilini dualarla idrak ediyoruz." dedi.

Bahçeli, Berat Kandilini Kutladı
12.06.2014 21:25 | Son Güncelleme: 13.06.2014 08:31

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Manevi kurtuluşumuza, affımıza ve selametimize vesile olmasını niyaz ettiğim Berat Kandili'ni dualarla idrak ediyoruz. Hepinizin kandilini tebrik ediyorum" dedi.

Bahçeli, Twitter hesabından yazdığı mesajda, insanın kendini sorgulamasının, samimi bir vicdan muhasebesi yapmasının, noksan ve zayıf yanlarını gözden geçirmesinin olgunluk emaresi olduğunu belirterek, şunları ifade etti:

"Manevi sızıların, manevi hastalıkların, ruhtaki gelgitlerin devası ve ilacı şüphesiz iman ve inancın derin anlamında saklıdır. Her kandil gecesi tüm inananlar için muazzam ihsan ve ikramlar sunmakta, hayır ve hasenat vaat etmektedir. Bugün de manevi kurtuluşumuza, affımıza ve selametimize vesile olmasını niyaz ettiğim Berat Kandili'ni dualarla idrak ediyoruz. Siz değerli takipçilerimin bu gecenin hatır ve hürmetine manevi berata hak kazanmanızı Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum. Hepinizin kandilini tebrik ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum."

Kaynak: ANKA

Haberler››Güncel››Bahçeli, Berat Kandilini Kutladı - Haberler