Bakan Kasapoğlu, intihar girişiminde bulunan gencin hayatını kurtardı

İstanbul Haliç Köprüsü'nde intihar girişiminde bulunan genci, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, ikna etti. Kasapoğlu, bir saat süren çabanın sonunda genci arabasına bindirdi.

14.08.2019 16:55
Bakan Kasapoğlu, intihar girişiminde bulunan gencin hayatını kurtardı

İstanbul Haliç Köprüsü'nde intihar etmek isteyen genci, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu ikna etti. Bakan Kasapoğlu korkuluklardan indirdiği şahsı aracına bindirdi.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu

BAKAN KASAPOĞLU, GENCİN YANINA GİTTİ

Haliç Köprüsü Ankara istikametinde meydana gelen olay iddialara göre şöyle gerçekleşti. Korkuluklarda bir kişinin bulunduğunu gören vatandaşlar durumu polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen ekipler çevrede güvenlik önlemi alarak şahsı ikna çalışmalarına başladı. Bu sırada yoldan geçmekte olan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu ve beraberinde bulunan AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak aracını durdurarak intihar girişiminde bulunan gencin yanına gitti.

BAKAN KASAPOĞLU BİR SAAT ÇABA GÖSTERDİ

İntihar girişiminde bulunan gençle uzun süre sohbet eden Bakan Kasapoğlu'nun çabaları sonuç verdi. Yaklaşık bir saatlik çabanın ardından korkuluklarda bulunan genç intihardan vazgeçti. Korkuluklardan inen gence sarılarak moral veren Bakan Kasapoğlu, daha sonra genci aracına bindirerek Sütlüce'de bulunan AK Parti İl Başkanlığı'na geçti. Haliç Köprüsü'ndeki intihar girişimi nedeniyle aksayan trafik ise normale döndü.

Bakan Kasapoğlu, intihar girişiminde bulunan gencin hayatını kurtardı

Spor, Güncel

Kaynak: İHA

YORUMLAR (18)
KRAL: HELAL OLSUUNN
SON SEÇMEN: her atlamada tesaduf kı ya bakan basbakan vs bırısı gecıyo ordan . yalan dolan
SARI KEÇİLİLER: Aloooo, intihardan sorumlu devlet bakanım , Fatih Sultan Mehmet''ten atlayacağım da acaba uygun musunuz diye aramıştım efendim . Haliç''te mi organizasyonunuz var ?Tamam efendim , o zaman cuma diyelim sizce uygun mu efendim. . . Vallahi , bana bu intihar kalkışmaları tuhaf gelmeye başladı.
REKLAMCI: NEDENSE HEP BU SIYASI KİŞİLER GEÇERKEN OLAYLAR OLUYO REKLAM MI YOKSA BASKA BİRSEY Mİ BİLEMEDİMMM
HALKIN ADAMI: il başkanı olan beyfendi keşke elini cebinden çıkarsa daha iyi olrmuş
AMBALAJ: Hep Politikacilara denk geliyor nedense atlamak isteyenler . Cok garip
.REF: ülkemde tarım hayvancılık ciftcilik bitti doğal güzellikler yok oldu herşey satıldı be.
OLBA: Haberle ne ilgisi var kardeş.
TEZGAHTAR YAŞAR: ÜLKEDE HERŞEY YOLUNDA GİTTİĞİ İÇİN ATLIYOR BASKA ÜLKELERDE DEVLET ADAMLARI İŞSİZLİĞİ BİTİRMEK İÇİN İSTİHDAM GETİRİR TÜRKİYEDE DEVLET ADAMLAR İNSANLARI İNTİHARDAN VAZGEÇİRİYOR VAY ÜLKEM VAY YÜREĞİN YETIYOSA YAYINLA ADMİN HERKESDE BU YAZIMA YORUM YAZSIN
GERÇEKÇİ: bu oyunlardan bıktı millet aç perişan bunların peşinden koştuğu şeylere bak
Tüm 18 yorumu okumak için tıklayın