Bakan Yıldız: Bol Keseden Atanların Vaatlerine Aldanmayın (3)

Bakan YILDIZ, ADAY TANITIM TOPLANTISINA KATILDI Ak Parti Kayseri Milletvekili adaylarının tanıtım toplantısına, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ile birlikte Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, Kayseri Milletvekili adayları Mehmet Özhaseki, Ahmet Doğan, Yaşar Karayel, Kemal Tekden, Havva Talay Çalış, Halil Ergen, İsmail Tamer, Avşar Aslan ve Aydın Kalkan; Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, ilçe belediye başkanları ve partililer katıldı.

18.04.2015 23:03 | Son Güncelleme: 18.04.2015 23:03Bakan Yıldız: Bol Keseden Atanların Vaatlerine Aldanmayın (3)
Bakan YILDIZ, ADAY TANITIM TOPLANTISINA KATILDI

Ak Parti Milletvekili adaylarının tanıtım toplantısına, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ile birlikte Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, Kayseri Milletvekili adayları Mehmet Özhaseki, Ahmet Doğan, Yaşar Karayel, Kemal Tekden, Havva Talay Çalış, Halil Ergen, İsmail Tamer, Avşar Aslan ve Aydın Kalkan; Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, ilçe belediye başkanları ve partililer katıldı. Toplantının açılışında, Büyükşehir Belediyesi tarafından, Kayseri türküsü 'Yekte' eşliğinde hazırlanan Erciyes Dağı kısa tanıtım filme gösterildi. Daha sonra tek tek sahneye davet edilen adaylar, kendilerini tanıttılar.

Bakan Taner Yıldız, toplantıda yaptığı konuşmada, "Bizlere farklı iftiralar atılmış olabilir, hizmetimize taş koymak isteyebilirler. Her seferinde Allah'a sığınıp yolumuza devam edeceğiz. Muhalefetin dolduruşuna gelmeyip centilmence bu seçim yarışını tamamlayacağız. Ak Parti olarak Türkiye ortalamasından fazla oy aldığımız Kayserimize hizmet etmeye devam edeceğiz" dedi.

Bakan Taner Yıldız, 7 Haziran seçimlerinde sandığa giderken vatandaşların unutmamasını istediği bazı konular olduğunu da ifade ederek, "Vatandaşlarımız, sandığa giderken nüfus cüzdanlarını, 17 ve 25 Aralık'ı, Gazze'yi, mazlumları da unutmasınlar" diye konuştu.

Hüseyin Cahit, Taner Yıldız, Ak Parti, Kayseri, Politika, Güncel

Kaynak: DHA

15.11.2019 20:21:18