Haber, Son Dakika, Haberler

Bal Ligi

Bölgesel Amatör Futbol Ligi (BAL) 3. Grup takımlarından 44 Malatyaspor'un tecrübeli forvet oyuncusu Engin Bilici, 44 Malatyaspor'u hedefine ulaştıracaklarını söyledi.

11.08.2014 12:04 | Son Güncelleme: 11.08.2014 12:04
Bal Ligi
Bölgesel Amatör Futbol Ligi (BAL) 3. Grup takımlarından 44 Malatyaspor 'un tecrübeli forvet oyuncusu Engin Bilici, 44 Malatyaspor'u hedefine ulaştıracaklarını söyledi.

44 Malatyaspor formasını yeniden giymenin mutluluğunu yaşadığını ifade eden Bilici, "2 sezon 44 Malatyaspor forması giydim. Bir sezon aradan sonra yeniden yuvama döndüm. 44 Malatyaspor güzel bir oluşum içerisinde. İyi bir kadro kuruldu. Bu sezon 44 Malatyaspor'u hedefine ulaştırmak istiyoruz" dedi.

Bilici, yeni sezon hazırlıklarının güzel geçtiğini belirterek, "Takımı BAL Ligine çıkaran kadroda da yer aldım. 44 Malatyaspor'u 3. Lige taşımak için söz vermiştik. O dönemde nasip olmamıştı. İnşallah bu sezon yarım kalan işi tamamlayacağız. Yeniden 44 Malatyaspor forması giyeceğim için çok mutluyum. İnşallah hep birlikte 44 Malatyaspor'u hedefine ulaştıracağız" şeklinde konuştu. - MALATYA

Kaynak: İHA

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Haberler ›› Yerel ››Bal Ligi - Haberler