Bal Ligi

Bölgesel Amatör Futbol Ligi (BAL) 3. Grup takımlarından 44 Malatyaspor, Adıyamanspor ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarına devam etti.

21.10.2014 18:25 | Son Güncelleme: 21.10.2014 18:25Bal Ligi
Bölgesel Amatör Futbol Ligi (BAL) 3. Grup takımlarından 44 Malatyaspor, ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarına devam etti.

Kendi sahasında Adıyamanspor'u ağırlayacak olan 44 Malatyaspor, karşılaşmanın hazırlıklarını 3 nolu sahada gerçekleştirdiği kuvvet ve dayanıklılık idmanıyla sürdürdü.

BABA: "DAHA GÜZEL SEVİYEYE GELECEĞİZ"

44 Malatyaspor'un son haftalardaki parlayan yıldızı Eray Baba, gollerine ilerleyen haftalarda da devam edeceğini söyledi.

Takımda birlik ve beraberliğin üst seviyede olduğunu belirten Baba, "İsmail Tekin hocamızla yeni bir hava yakaladık. Takımdaki arkadaşlık düzeyinde daha birlik ve beraberliği yakaladık. Buda sahaya yansıyor. Takımımız iyi bir duruma geldi. Ben ve takımda bulunan ağabeylerim ellerinden gelen mücadeleyi sahada gösteriyor. Takımda zaten çok güzel bir aile ortamı var. Takım dışında da beraberiz. Her geçen gün takımımız, daha da güzel bir seviyeye gelecektir" dedi.

Baba, takımına attığı gollerle puan kazandırdığı için mutlu olduğunu ifade ederek, "Ben Yeni Malatyaspor'un U-19 takımda gol kralı oldum. Fakat sonuçta orası U-19 alt yapıydı. Alt yapıyla Bölgesel Amatör Ligi birbirinden çok farklı ligler. Buraya geldiğim ilk zaman zorlanmıştım. İsmail hocamız gelmesi ile o zorluğu atlattım. Hocamız bana güveniyor. Bende inşallah onun yüzünü kara çıkarmam. Şans verdiği müddetçe sahaya çıkar golümü atarım. İnşallah bu ligde de gol krallığı olurum" şeklinde konuştu. - MALATYA

Adıyamanspor, Yeşiltepe, Yerel

Kaynak: İHA

21.01.2020 21:34:42