Hatay'da balık tutan adam, yıldırım çarpması sonucu öldü

Koronavirüs salgını sahil kenarlarında balık tutmak İçişleri bakanlığı genelgesiyle yasaklanırken Hatay Samandağ'da balık tutan bir kişi yıldırım isabet etmesi sonucu hayatını kaybetti.

28.03.2020 19:07 | Son Güncelleme: 28.03.2020 20:42

Hatay Samandağ Yeşilada Mahallesi'nde Asi Nehri'nin denize döküldüğü mevkide balık tutmaya giden Seyfettin Sağaltıcı'ya (66) yıldırım isabet etti.

HAYATINI KAYBETTİ

Durumu fark eden çevredekiler, sağlık ekiplerine ve polise bilgi verdi. Bölgeye ulaşan sağlık ekipleri, Sağaltıcı'nın yaşamını yitirdiğini belirledi. Sağaltıcı'nın cansız bedeni, polis ekiplerinin incelemesinin ardından Samandağ Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Hatay'da balık tutan adam, yıldırım çarpması sonucu öldü

BALIK TUTMAK YASAKLANMIŞTI

İçişleri Bakanlığı'nın koronavirüs salgınını önlemek için dün yayınladığı genelgeye göre, vatandaşların 28-29 Mart tarihleri başta olmak üzere il ve ilçelerdeki sahil bantları, mesire-ören yerleri ile piknik alanlarında piknik yapmak, balık tutmak, spor ve yürüyüş gibi faaliyette bulunmaları yasaklanacak. Karar, il ve ilçelerin durumuna göre hafta içinde de uygulanabilecek.

Hatay'da balık tutan adam, yıldırım çarpması sonucu öldü
Hatay’da balık tutan adam, yıldırım çarpması sonucu öldü

Kaynak: İHA

Yorumlar (30)
ARİF GSLİ: İnsan nası yaşarsa öle ölür. Rabbim inanan bütün kullarını kendisine layık iken ki hali nasılsa, canını o şekilde vermeyi nasip etsin
MAHMUT: Ne saçmalıyorsun arif? bu adam kötü yaşamış çarpılmış mı demek istiyorsun. aptal aptal konuşma
0 0
AFAFE: aaa korona çizmesi,
Haberler››3. Sayfa››Hatay'da balık tutan adam, yıldırım çarpması sonucu öldü - Haberler