Haber, Son Dakika, Haberler

Bandırma Kaymakamlığı'ndan Lodos Uyarısı...

Balıkesir'in Bandırma Kaymakamlığı, Bölgenin Bugünden İtibaren Alçak Basıncın Etkisi Altına Gireceğini Belirterek, Yaşanacak Lodos Fırtınası Sebebiyle Deniz Ulaşımında Olumsuzluklar ve Soba Zehirlenmelerine Karşı Tedbirli Olunmasını İstedi.

24.01.2007 11:14 | Son Güncelleme: 24.01.2007 11:14
Bandırma Kaymakamlığı'ndan Lodos Uyarısı...
Balıkesir'in Bandırma Kaymakamlığı, bölgenin bugünden itibaren alçak basıncın etkisi altına gireceğini belirterek, yaşanacak lodos fırtınası sebebiyle deniz ulaşımında olumsuzluklar ve soba zehirlenmelerine karşı tedbirli olunmasını istedi.

Bandırma Kaymakamlığı'ndna yapılan açıklamaya göre, Bandırma ve bölgesinde bugünden itibaren alçak basıncın etkisi altına girerek, bugün ve yarın (Perşembe) ise günye yönünden esen şiddetli lodos fırtınası yaşanacağı belirtildi. Bandırma'da bugün lodosun saatte 65-75 kilometre hızla etkili olacağı, yarın ise rüzgarın hızının saatte 45-55 kilometreye düşeceği bildirildi. Yapılan uyarıda, lodos fırtınası sebebiyle deniz ulaşımda yaşanabilecek olumsuzluklar ile soba zehirlenmelerine karşı tedbirli olunması da istendi.

(MEY-MŞ)

24.01.2007 11:07 TSİ

Kaynak: İHA

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Haberler ›› Yerel ››Bandırma Kaymakamlığı'ndan Lodos Uyarısı... - Haberler