12 Şubat 2019, 12:37

Barbaros Şansal'dan Tepki Çeken Paylaşım: Hem Limitsiz Hem Bedava

Modacı Barbaros Şansal, sosyal medyadaki paylaşımlarıyla yeniden gündem olmaya başladı. Sebze fiyatlarındaki artış nedeniyle başlayan tanzim satışları eleştiren Şansal, "Sebze meyve bolluk içinde ve hem limitsiz hem bedava" paylaşımıyla tepki topladı.

Modacı Barbaros Şansal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla yeniden gündeme gelmeye başladı.

Şansal, sebze ve meyve fiyatlarındaki fahiş artış nedeniyle Ankara ve İstanbul'da başlayan tanzim satışları eleştiren Şansal yine çok konuşulacak bir paylaşıma imza attı.

"KUYRUKTA BEKLEYEN VATANDAŞA YOLLARLAR MI ACABA?"

Modacı Barbaros Şansal, Twitter'dan yaptığı paylaşımda, "Sebze meyve bolluk içinde ve hem limitsiz hem bedava, kuyrukta tahditli bekleyen vatandaşa da yollarlar mı acaba?" ifadelerini kullandı.

PAYLAŞIMLARI YÜZÜNDEN LİNÇ EDİLMİŞTİ

Barbaros Şansal yine sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşım yüzünden Atatürk Havalimanında linç edilmişti. Paylaşımları yüzünden KKTC'den linç edilen Şansal, Atatürk Havalimanında bekleyen vatandaşlar tarafından linç edilmiş, daha sonra da polisler tarafından gözaltına alınmıştı.

Barbaros Şansal


YORUMLAR (11)
HARUNBAY: şansal a 5 kilo patlican cekin anca yeter 1 hafta boyunca.
ZAZAKİ: ne oldu marketler neden hemen 2 TL ye düşürdü demek ki 2 TL ye kazanıyorlarmış ama amaç başka insanları sömürmek bunu algılamayanlara 10 gramda beyin satsınlar SÜZME YOĞURTLARA
DENİZ DURUSOY: Modacı değil gudumet. Gudumetten de hayirli söz duyulmaz. Fransa da yaşasaydı sarı yelek giymez gık diyemezdi ama Türkiye de herşeye muhalefet ediyor zirvaliyor.
NOKTA: ulan bu adamı eleştirene kadar ülkenin geldiği duruma bakın adam durumu trajikomik bir şekilde anlatmaya çalışmış tabi anlamak için beyin lazım
Tüm 11 yorumu okumak için tıklayın