Barcelona'dan Mascherano'ya Görkemli Veda

Düzenlenen veda töreninde kulüp yönetimi, teknik heyet ve futbolcular hazır bulunurken, Arjantinli futbolcunun Katalan ekibiyle kazandığı 18 kupa da sergilendi.

25.01.2018 23:52 | Son Güncelleme: 25.01.2018 23:52Barcelona'dan Mascherano'ya Görkemli Veda
La Liga'nın lideri , Arjantinli futbolcuiçin veda töreni düzenledi.

Barcelona Kulübü'nün internet sitesinden canlı yayınlanan törende, duygusal bir konuşma yapan 33 yaşındaki futbolcu, gözyaşlarını tutmakta zorlandı.

1899 Oditoryumu'nda Barcelona ile kazandığı 18 kupanın sergilendiği platformun yanında veda konuşması yapan Mascherano, "Hiçbir zaman rol model olmak istemedim. Basitçe kendim olmaya çalıştım. Buraya 7,5 yıl önce bir rüyayı yaşamaya geldim. Ama şimdi uyanma zamanı, rüya bitti. Barça'da oynamanın en zor yanı bir gün gitmek zorunda olmak. Hayal edebileceğimden çok daha uzun sürdü ama hoşça kal deme vakti geldi." ifadelerini kullandı.

Törende, Barcelona Kulübü Başkanı Josep Maria Bartomeu, Arjantinli oyuncunun takım arkadaşları, eski Barcelona futbolcularıveda yer aldı.

Katalan ekibinde 334 maçta forma giyip bir gol kaydeden Mascherano, Çin Süper Ligi ekiplerinden Hebei Chinatakımına transfer oldu.

Aynı başlıkta
Javier Mascherano, Barcelona, La Liga, Spor

Kaynak: EuroSport.com

HABER YORUMLARI
25.01.2020 20:23:24