18 Mayıs 2018, 16:14

Başkan Eşkinat İftar Sonrası Altınova Mahallesi Sakinleri İle Buluştu

Başkan Eşkinat İftar Sonrası Altınova Mahallesi Sakinleri İle Buluştu

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Süleymanpaşa Belediyesi tarafından Altınova Mahallesi'nde gerçekleştirilen iftar etkinliğinin ardından mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

İftar sonrası mahalle sakinleri ile sohbet eden Başkan Eşkinat, Altınova Mahalle Muhtarı Hüseyin Ülker'i muhtarlık binasında ziyaret ederken çalışmalar hakkında bilgi almak, düşüncelerini ve isteklerini paylaşmak isteyen Altınova Mahallesi sakinleri ile toplantı yaptı.

EŞKİNAT: "BU KADAR BÜYÜK YATIRIMLARI YAPAN VE TAMAMLAYAN, SİZLERE HİZMET EDEN İNSANLAR EMİN OLUN EN KISA ZAMANDA BU SORUNLARI DA ÇÖZECEKTİR"

Görevi gelinen günden itibaren Altınova Mahallesi'nde yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, "Altınova Mahallesi bizim en çok çile çeken ancak sonrasında ilk huzura ulaşan mahallemizdir. Hepiniz biliyorsunuz altyapı çalışmaları sürecinde hep birlikte zahmet çektik. Ancak çalışmalar tamamlanması ve üst yapı çalışmalarının da bitmesinin ardından mahallemiz rahat bir nefes aldı. Şu anda sizlerin sorunları yeşil alan ve çocuk oyun alanlarının az olması. Bu kadar büyük yatırımları yapan ve tamamlayan, sizlere hizmet eden insanlar emin olun en kısa zamanda bu sorunları da çözecektir." dedi.

KAYNAK ŞEHRİ GÜZELLEŞTİRMEK İÇİN KULLANILACAK

Bir saati aşkın süren toplantıda tüm soruları tek tek dinleyerek cevaplayan Başkan Eşkinat, önümüzdeki dönem altyapı sorunu tamamen bitmiş bir şehirde Altınova Mahallesi ve tüm Süleymanpaşa'da kaynağın şehrin güzelleştirilmesine aktarılacağının müjdesi ile toplantıyı sona erdirdi.

Tekirdağ,Süleymanpaşa,Altınova,Ekrem Eşkinat
Kaynak: Bültenler